Uncategorized

ZDrave Krem ne işe fayda? ZDrave Krem nasıl kullanılır? ZDrave Krem nereden alınır?

0

Son vakitlerin en çok konuşulan cilt bakım eserlerinden biri olan ZDrave Krem, yararlarıyla göz kamaştırıyor. Mavi macır kremi olarak da bilinen Zdrave krem, son periyotlarda sıkça kullanılan başarılı eserlerden birisi. Halk ortasında her kedere deva kremi olarak bilinmesi boşa değil. Bulgaristan’da üretilen bu krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların karşılığı yasemin.com’da!

ZDrave Krem; Trakya bölgesinde yaşayan bayanların günlük cilt bakım rutinlerinde kullandıkları, makyaj çantalarında hiçbir formda eksik etmedikleri bir kremdir. Cildi nemlendirici, besleyici, onarıcı ve yenileyici tesiri ile ön plana çıkan bu krem yüz, el ve cilt bakım kremi olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra yara ve kesiklerin üzerine sürüldüğünde yaraların güzelleşme mühletini kısaltıyor. Bilhassa yağlı ciltler için birebir olan eser, sivilce ve aknelerdeki iltihabı kurutuyor. İçerisinde ağır bir ölçüde yer alan çinko sayesinde sivilce ve aknedeki iltihapların geniş alanlara yayılmasını önlüyor. Hiçbir biçimde paraben ve sert kimyasal unsur içermeyen ZDrave krem, böylece cilt sıhhatimizi da gözetmiş oluyor. Aktif unsuru çinko oksit olan eser; içeriğindeki çinko oksit sayesinde anti-enflamatuar bir tesir göstererek, cildi bakteri ve mikroplara karşı koruyor. Birebir vakitte ciltteki bakteri ve mikropları da yok ediyor.

ZDRAVE KREM NE İŞE FAYDA?

Kuru, karma, yağlı ve hassas ciltlerin cilt bakım materyalleri ortasına çekinmeden ekleyebilecekleri bu eseri nizamlı kullanmanın en değerli yararlarını aşağıdaki formda sıralayabilmemiz mümkün:

Yağlı ciltlerde ciltteki sebum artışını denetim eden ZDrave Krem, böylece ciltte sivilce ve akne oluşumunu önlüyor. Ciltteki mevcut sivilcelerin güzelleşme mühletini ise kısaltıyor.

Alerjik ciltler tarafından kullanıldığında alerji semptomlarını hafifleyen ZDrave Krem, deride alerji semptomlarının belirmesine pürüz oluyor.

Ciltteki tahrişleri, pul pul dökülmeleri ve cilt kuruluğunu önleyerek, cildin pürüzsüz ve canlı görünebilmesine aracılık ediyor.

Ayak topuğu bölgesi başta olmak üzere deride çatlakların üzerine de sürülebilen ZDrave Krem; çatlakları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor. Bacaklara, kalça ve basen bölgesine sürüldüğünde çatlak ve selülitleri toparlıyor. Yani cildi sıkılaştırıcı ve cilt sarkmalarını toparlayıcı bir tesir gösteriyor.

Ağda sonrası ciltte beliren tahrişi, kızarıklığı ve kaşıntıyı alan ZDrave Krem; genital bölge kaşıntı ve kızarıklıklarını da alıyor. Yani bacakların, koltuk altının yanı sıra genital bölgeye de sürülebiliyor. Erkekler tarafından da kullanılabilen eser; traş sonrası ciltte kızarıklık, tahriş ve kaşıntı oluşumunu en aza indirgiyor.

– Böcek sokmalarından kaynaklanan ağrıyı ve acıyı almanın yanı sıra kaşıntı ve kızarıklığı da alıyor.

ZDRAVE KREM NASIL KULLANILIR?

Kuru, yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanabileceği eseri şayet yağlı bir cilt yapınız varsa gönül rahatlığıyla tüm cildinize sürebilirsiniz. Hatta makyaj birtakım olarak ya da fondöten niyetine cildinize uygulayabilir; makyajınızın uzun saatler boyunca cildinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Kuru ya da karma bir cilt tipiniz bulunuyorsa eseri tüm cildiniz yerine cildinizdeki sıkıntılı bölgeye sürmenizi öneriyoruz. Aksi halde cildinizin kurumasına yol açabilirsiniz.

Kremi cildinize sürmeden evvel tüm cildinizi bol suyla yıkamalı, makyaj ve kremden arındırmalısınız.

Kremin nizamlı kullanımından en yeterli sonucu elde edebilmek ismine bu kremi geceleri yatmadan evvel cildinize sürmenizi tavsiye ediyoruz.

ZDRAVE KREM FİYATI NEDİR?

Son derece tesirli olan eser, hayli uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Her bütçeye hitap eden eser, internette 20 TL üzere ekonomik bir fiyata satılıyor. Kargo fiyatını de hesaba kattığımızda 30 TL üzere bir fiyata bu süper cilt bakım kremine sahip olabiliyorsunuz.

ZDRAVE KREM NEREDEN ALINIR?

Trakya bölgesinde pek çok mağazada satışa sunulan eser, internette de birçok kozmetik satış mağazasında satılıyor. Fakat internetten alışveriş yaparken kesinlikle muteber bir adresten alışveriş yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor.

admin

Silverdin Krem ne işe fayda? Silverdin Krem nasıl kullanılır? Silverdin Krem fiyatı

Previous article

Sarı saçların bakımı nasıl yapılır? Sarı saçlara özel bakım teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir