Uncategorized

Yusuf Güney’den Binali Yıldırım’a takviye mesajı!

0

Halk ortasından sevilen müzikçilerden biri olan Yusuf Güney, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla helal olsun dedirtti. Seçim sonuçları sonrasında Binali Yıldırım ile bir arada çekildiği fotoğrafı paylaşıp dayanak bildirisinde bulunan Yusuf Güney, kullandığı sözlerle halkın takdirini kazandı. İşte Yusuf Güney’den Bina Yıldırım paylaşımı…

Açıklanan İstanbul seçim sonuçlarından elde edilen bilgilere nazaran, AK Parti adayı Binali Yıldırım yüzde 45,09 oy alırken, CHP adayı Ekrem İmamoğlu yüzde 54,03 oy alarak İBB lideri seçildi. 4 milyon 698 bin 782 seçmenin oyu İmamoğlu’na giderken, 3 milyon 921 bin 201 seçmen oyunu Binali Yıldırım’a verdi. İstanbul Belediye Liderinin Ekrem İmamoğlu’nun seçilmesiyle kendi sloganları olan ‘Her şey çok hoş olacak’ cümleleri havada uçuştu.

Toplumsal medyada İmamoğlu’nun kazanması ile kimi kesim kutlama yaparken, Binali Yıldırım için gelen dayanak bildirilerinin sayısı bir oldukça fazlaydı. Dayanak iletilerinin içinde başta Yusuf Güney olmak üzere öbür ünlü isimlerde paylaşımda bulunarak güzel günde makus günde Binali Yıldırım’ın yanında olduğunu belirtti.

Son vakitlerde en çok konuşulan isimlerden biri olan Yusuf Güney, Instagram hesabında şöyle bir paylaşımda bulundu:

”Tek emeli hizmet olan ! Hürmetini, terbiyesini, uslubunu , duruşunu Çizgisini bozmayan Syn Binali YILDIRIM Siz hiçbir vakit makam mevkici olmadınız nerede olsa halkınız için Misyona hazırsınız ve Bizlerde her daim sizlerin yanınızdayız .. Bana ister yalaka deyin ister yandaş Duruşumu çizgimi hiçbir vakit bozmiyacagım .. Hürmetler dilerim”

TUĞBA EKİNCİ: YAŞAMADAN GÖREMEYECEKLER!

Müzikçi Tuğba Ekinci ise toplumsal medya hesabında, ”Kaybedersek de İstanbul’u koca yürekli cumhurbaşkanım @rterdogan üzülme sen destan yazdın. Babadan anadan varlıklı değildin sıfırdan başkan olmuş büyük bir fertsin. Halkın sevgisini kazanmışsın çok yıl kimse bu ülkenin sıkıntılarını senin partin üzere tek tabanca çözemez .Reis olmak bu türlü bir şeydir. Yaşamadan göremeyecekler anlamadılar kalbini ferah tut . Allah hayra getirsin ben hiç beğenmiyorum bu gidişatı durumu” yayınladı.

admin

Ünlü oyuncuya kaza şoku! 1 ağır yaralı

Previous article

Desitin kremi nedir, ne işe fayda? Desitin krem nasıl kullanılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir