Uncategorized

Yazlıklar için en hoş mesken dekorasyonları

0

Artık yazlıklara gitme vakti. Tabiatın pak havasını içimize çekeceğimiz, bütün bir yılın yorgunluğunu atacağımız bu devri, en düzgün formda karşılaşamamız gerekiyor. Pekala yazlıklarımız buna ne kadar müsait? Yazlıklarınıza farklı bir mana katacak olan birbirinden renkli dekorasyon teklifleri, 2019 dekorasyon modasını yazlıklarınıza taşımayı amaçlıyor. Yazlık dekorasyonları, tüm ayrıntılarıyla birlikte yasemin.com’da!

Merhaba Temmuz. Bugün itibariyle artık Temmuz ayına girmiş bulunuyoruz. Herkes birer birer yazlıklarına yanlışsız yola çıkıyor. Apartmanlarda neredeyse tüm daireler boşaldı. Beşerler birer birer yazlıklarına giderken, onları bekleyen tatlı ve bir o kadar da yorucu dekorasyon ve paklık sürecinden de haberdarlar. Geçtiğimiz yaz döneminin izlerini olduğu üzere silecek dekorasyonlar; yazın neredeyse tamamını geçireceğimiz, konuklarımızı ağırlayacağımız yazlıklarımıza yepisyeni bir mana katacak. Daha evvel sizler için, ‘Yaz aylarına özel süper dekorasyon önerileri’ni derlemiştik. Bu sefer de en hoş yazlık konut dekorasyonlarını sunuyoruz. Konutlarınızı renklendireceğiniz, doğayı olduğu üzere dekorasyonlarınıza taşıyabileceğiniz bu fikirler ile hayalinizin de ötesinde bir yazlık tasarlamış olabileceksiniz. Öyleyse artık 2019 yaz döneminin trend dekorasyon tekliflerinden derlenmiş olan, en hoş yazlık konut dekorasyonlarına yakından bakalım:

YAZ AYLARINA ÖZEL MÜKEMMEL DEKORASYON FİKİRLERİ İÇİN TIKLAYIN…

EN HOŞ YAZLIK KONUT DEKORASYONLARI

Isınan havalar sebebiyle herkes serin yerleri mesken tutmuş durumda. Bu sebeple yazlıklarımızın da serin bir ortam oluşturması gerek. Bu nedenle dekorasyon yaparken kıymet vermeniz gereken en temel şey budur. Öteki noktalar ise sırasıyla şöyledir:

– Mobilyalarınızın rengi, ortamın hakimiyet alanını belirlemek konusunda öncüdür. Şayet dingin ve huzurlu bir ortam arıyorsanız muhakkak daha sade renkleri tercih etmelisiniz. Mobilyalarınızda soft renkleri kullanın fakat canlılık katmak istiyorsanız, aksesuarlarınızda parlak renkleri kullanın.

– Sadelikten yana olan haliniz, eşya mantığında da sürsün. Az eşya kullanarak geniş alan oluşturun ve kalabalıklardan uzaklaşmış olun.

– Dekorasyon modeli seçerken country ve vintage biçimleri seçebilirsiniz. Bunun dışında ahşap mobilya dekorasyonu da, yazlıklarınız için en uygun olanı olacaktır.

admin

Peygamberimizin tavsiye ettiği en faziletli günlük zikirler

Previous article

Garnier BB krem kullananlar mutlu mu? Garnier BB krem yorumları 2019

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir