Uncategorized

Yazın en şık beyaz tshirt kombin teklifleri

0

Yazın en çok tercih edilen modellerinden olan beyaz tshirtler, hakikat pantolon, etek ve aksesuar kombiniyle daha şık oluyor. Zara, Koton, Lc Waikiki üzere ünlü markaların kataloglarında da yer alan, dönemin en trend modülleriyle oluşturacağınız kombinler, istediğiniz görünümü sizlere kazandıracak. Beyaz tshirtleriniz ile uygulayabileceğiniz farklı kombin tekliflerini, tüm ayrıntılarıyla birlikte yasemin.com’da ele aldık.

Yaz döneminin en trend kesimlerinden biri beyaz tshirtlerdir. Etek, pantolon, şort hiç fark etmez… Her kesime ahenk sağlayan beyaz tshirtler, hem sade hem de havalı bir görünüm sağlar. Lakin değerli olan beyaz ve düz tshirtleri yanlışsız kombinleyebilmektir. Hayli güç olan bu nokta için, Zara, H&M, Koton, Lc Waikiki, De Facto, Mango üzere ünlü markaların dönem trendlerini tercih edebilirsiniz. Bir beyaz tshirt kombinini en göz alıcı noktaya getirecek şey hareketli bir aksesuar da olabilir, renkli ve farklı formdaki bir ayakkabı da. Bunu tercih edip belirleyecek olan sizsiniz. Ancak bilinen klasik formların dışına çıkmak da biraz araştırma gerektiriyor. Bu içeriğimizde de sizlere; klasik bir beyaz tshirt ile uygulayabileceğiniz farklı ve hakikat kombin tekliflerini sunuyoruz. En şık beyaz tshirt kombinleri için haberimizi inceleyin.

HAVALI KOMBİN OLUŞTURMANIN YOLLARI İÇİN TIKLAYIN

EN ŞIK BEYAZ TSHİRT KOMBİNLERİ

Hem klasik hem de trend kesimlerden biri olan beyaz düz tshirtler, dolapların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sokak modasının öne çıkan bir modülü olan beyaz düz tshirtleri kombinlemek aslına bakılırsa sanıldığından da kolaydır. 

SPOR GİYSİDE KOMBİN OLUŞTURMANIN İPUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

LC WAİKİKİ – TSHİRT: 30 TL

MANGO – PANTOLON: 130 TL

POLARİS – SANDALET: 70 TL

Kendi tarzınızı oluşturacağınız ikonik kombinleri, beyaz tshirtlerinizle oluşturmanız mümkün.

KOTON – TSHİRT: 35 TL

ZARA – ETEK: 160 TL

POLARİS – SANDALET:  70 TL

SPOR AYAKKABILARA ÖZEL KOMBİN TEKLİFLERİ İÇİN TIKLAYIN

DE FACTO – TSHİRT: 25 TL

H&M – ETEK: 90 TL

POLARİS – SANDALET: 80 TL

admin

Saç bantları için farklı kullanım teklifleri

Previous article

Yaz döneminin en şık spor sandalet modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir