Uncategorized

Yaza özel harika günlük kombin teklifleri

0

Güneşin en dorukta olduğu, sıcağın yaktığı ve havanın olabildiğince geç karardığı şu devirlerde giyeceğimiz kıyafetler de epey değerli oluyor. Hem şık hem de ferah tutacak kombinleri oluşturmak için ne yapılabilir? Sizler için yaz döneminde kullanabileceğiniz birbirinden havalı ve rahat günlük kombin tekliflerini bir ortaya getirdik. Yaza özel birbirinden şık kombin teklifleri, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da!

Yazın en büyük meselelerinden biri, kombin oluşturmadır. Baskılı tshirtler, bol desenli eteklerle kombinlenebilir mi? Bluzlar ve gömlekler, pantolonlarla nasıl ahenk yakalar? Spor ayakkabılar her kesime uygun mudur? Bu ve daha pek çok soru, yaz mevsiminde ülkü ve trend bir günlük kombin oluştururken aklımıza gelenler ortasında yer alır. Pekala bir günlük kombin oluştururken nelere dikkat edilmeli? Addax, Oxxo üzere markaların sunduğu kombin örneklerinden de yola çıkarak sizler için en şık yaz günlük kombinlerini bir ortaya getirdik. Midi etekler, baskılı ve oversize tshirtler…  İşte yaza özel birbirinden şık kombin önerileri! 

GÜNLÜK KOMBİN TEKLİFLERİ

Yaz ayları için günlük bir kombin oluştururken, spor ayakkabı en çok tercih edeceğiniz ayakkabı modeli, spor ayakkabı olur. Hakikaten spor ayakkabılar da her kesim ile rahatlıkla ahenk sağlar.

ADDAX – GÖMLEK: 46 TL

ADDAX – PANTOLON: 56 TL

Bir gömlek-pantolon kombiniyle de, tshirt-etek kombiniyle de… Ya da pileli, uzun bir elbiseyle de… Elbiselerinizi sürekli topuklu ayakkabı ile kombinlemenize gerek yok.

OXXO – OVERSİZE TSHİRT: 80 TL

OXXO – PİLELİ MİDİ ETEK: 90 TL

Baskılı tshirtlerinizi pantolon yerine hareketli desenlere sahip eteklerle kombinleyip, iki hareketli modülden tatlı bir ahenk yakalayabilirsiniz.

OXXO – BASKILI TSHİRT: 80 TL

OXXO – FIRFIR AYRINTILI DESENLİ ETEK: 160 TL

OXXO – PİLE AYRINTILI SİYAH ETEK: 130 TL

OXXO – BASKILI TSHİRT: 50 TL

admin

Kına geceleri için şık ve rahat kombin teklifleri

Previous article

Yaz ayları için en şık etek kombin teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir