Uncategorized

Yaz döneminin en şık spor sandalet modelleri

0

Dönemin ayakkabı modelleri ortasında en çok dikkat çeken model spor sandaletler oluyor. Hem şık hem de rahat yapısıyla dikkat çeken spor sandalet modelleri, yazın en dikkat çeken ayakkabıları oluyor. Pekala sandalet seçerken nelere dikkat edilmeli? Dönemin sandalet modelleri nasıl ve hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Spor sandalet modelleri ile ilgili tüm ayrıntılar yalnızca yasemin.com’da!

Yaz döneminde ayaklarımızı özgürleştirme vakti geldi. Yazlık elbiselerinize yakışacak birçok ayakkabı modeli bulunuyor. Lakin hem şık hem de rahat bir ayakkabı modeli arıyorsanız teklifimiz spor sandalet modelleri olacaktır. Elbette sadece elbiseler için değil kargo pantolonlarınız için de hayli şık olacak olan bu modeller, it-girl denilen kombinlerin de artık bir numaralı kesimi oluyor diyebiliriz. Öyleyse içeriğimiz içerisinde dönemin trend spor sandalet modellerine yakından bakalım:

YAZ DÖNEMİNİN EN ŞIK SPOR SANDALET MODELLERİ

Bir spor sandalet alırken nelere dikkat edilir konusuna iki başlık altında bakmak hakikat olacaktır. Biri sandalet modelleri, oburu spor ayakkabı modelleri. Öncelikle sandalet modellerine bakalım. Şayet polyester ve naylon ayakkabılar tercih ettiyseniz, sıcak hava sebebiyle ayaklarınızı rahatsız hissedebilirsiniz. 

FLO: 120 TL

BUTİGO: 100 TL

Ayaklarınızı daha yumuşak tutmak isterseniz de ortopedik ayakkabı ve sandaletleri tercih edin. Spor ayakkabı noktasında ise yürüyüş ve koşu etaplarına değer verin. Ve her şeyden evvel ayağınızı sıkmaması konusuna değer gösterin.

BUTİGO: 100 TL

BUTİGO: 100 TL

Tabanlarınızı sıkmayacak ve ayak parmaklarınızı kesmeyecek modeller, daha şık ve rahat bir manzara oluşturmanızı sağlayacaktır.

FLO: 120 TL

MİSS F: 70 TL

BUTİGO: 100 TL

admin

Yazın en şık beyaz tshirt kombin teklifleri

Previous article

2019’un en yeni geniş bol paça pantolon modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir