Uncategorized

Yaz ayları için en şık etek kombin teklifleri

0

Yazın en trend modellerinden olan etekler, hakikat kombinle epeyce şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Uzun, kısa, pileli, kot ya da a kesim… Modeli hiç fark etmez, değerli olan; tshirt, ceket, aksesuar üzere yanlışsız modüllerle uyumlu bir birliktelik yakalamak. Zara, İpekyol, H&M, LC Waikiki üzere markaların en trend kesimleriyle hazırlayabileceğiniz etek kombin teklifleri, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da!

Her dönemin vazgeçilmez modülü olan etekler, birbirinden farklı model çeşitleriyle giyenlerde farklı bir hava ve aura oluşturabilmenizi sağlar. Lakin bunu sağlamaya çalışırken ehemmiyet vermeniz en kıymetli nokta, gerçek kombini oluşturmanızdır. Küçük bir aksesuar, çanta, ayakkabı, tişört ya da bluz… Bilinmeli ki ne kombinlerseniz kombinleyin, uymanız gereken en tesirli teklif hareketli- desenli ahengini yakalamanızdır. Babet, spor ayakkabı modelleriyle rahat bir kombin oluştururken, topuklu ayakkabı ve steletto modelleriyle de havalı ve şık bir hava oluşturabilmeniz mümkün. Yazın en çok tercih edilen etek tipi ise midi uzunluk eteklerdir. Midi uzunluk etekleri; basic tişört, bol gömlek yahut crop-top bir modül ile istediğiniz şıklığı elde edebilirsiniz. Öyleyse artık, sizler için hazırladığımız en şık etek kombin tekliflerine yakından bakalım:

YAZ AYLARI İÇİN EN IŞIK ETEK KOMBİN TEKLİFLERİ

Şayet uzun uzunluklu ve ince bir beden yapısına sahipseniz, istediğiniz uzunlukta etek ve ayakkabı modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

ZARA – ETEK: 120 TL

H&M – TSHİRT: 30 TL

İPEKYOL – ÇANTA: 190 TL

Ancak zıddı bir duruma sahipseniz, katiyetle topuklu bir ayakkabı kullanın. Böylece etek kombininizi ön plana çıkarmış olursunuz.

H&M – ETEK: 199 TL

İPEKYOL – BLUZ: 149 TL

İPEKYOL – ÇANTA: 174 TL

H&M – ETEK: 139 TL

LC WAİKİKİ – TSHİRT: 36 TL

OXXO – ÇANTA: 100 TL

admin

Yaza özel harika günlük kombin teklifleri

Previous article

Saç bantları için farklı kullanım teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir