Uncategorized

Yanlışsız kemer kullanım hali nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri

0

Kemer modasının öne çıkan birçok ayrıntı tüyosu bulunuyor. Etek, elbise, pantolon, tulum ve daha birçok kesimin en büyük aksesuarı olan kemerler; Koton, H&M, LC Waikiki, Trendyol üzere ünlü markaların kataloglarında yer alıyor. Pekala bir kemeri hakikat bir halde nasıl kombinleyebiliriz? 2019’un trend kemer modelleri nasıldır? Kemer modasıyla ilgili tüm ayrıntılar yalnızca yasemin.com’da!

Elbiselerinizin, bluzlarınızın, pantolon ve eteklerinizin en büyük tamamlayıcısı olan kemerler, birbirinden farklı model ve çeşitleri sizlere sunuyor. Lakin tıpkı bu modüllerde olduğu üzere kemerler konusunda da uyulması gereken muhakkak başlı kombin noktaları vardır. Giydiğiniz parçayı öne çıkartan, sizi olduğunuzdan daha havalı gösteren bu kombin tüyolarını bir ortaya getirdik. Hakikat kemer kullanım halleri nasıldır? 2019’un trend kemer modelleri nasıldır? Sateen, Happiness, Yargıcı, H&M, Koton üzere ünlü markaların kemer modelleri nasıldır? İşte kemer modasında öne çıkan tüm ayrıntılar:

GERÇEK KEMER KULLANIM FORMU NASILDIR? 2019’UN TREND KEMER MODELLERİ

Bir kemer seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta bulunuyor. Bu noktalar içerisinde en değerli olan, kullandığınız kemerin sizin tarzınıza ahenk sağlıyor olmasıdır. Bu nedenle, kıyafetinize uygun olan ve sizi havalı gösterecek bir kemer kullanın.

SATEEN: 8 TL

HAPPİNESS IST.: 8 TL

YARGICI: 80 TL

YARGICI: 96 TL

Bel kemerlerini seçerken, kalın ve ince yapısının bedelini önemseyin. Bu sebeple; şayet kalın bel kemerlerini kullanıyorsanız, uzun gövdeli biri olmanız gerekir. İnce muhakkak bir bayansanız, ince kemerli bir model kullanın. 

H&M: 55 TL

H&M: 60 TL

LC WAİKİKİ: 15 TL

LC WAİKİKİ: 17 TL

Kullandığınız kemer; taşlı, parlak ve görselliği dikkat cazibeli bir kemer ise, öbür kesimleri bu kadar gösterişli ve dikkat cazibeli kullanmayın. 

KOTON: 20 TL

KOTON: 50 TL

admin

2019’un mükemmel tesettür mayo modelleri

Previous article

Dönemin en trend pötikare elbise modelleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir