Uncategorized

Uzunluğunuzu olduğundan daha uzun gösterecek kombin hileleri

0

Kısa ve orta uzunluklu bayanların bir kombin oluştururken önemsedikleri en dikkat cazip durum uzunluk kavramıdır. Birçok kişi bilmese de, giyecekleri kıyafetlerle uzunluklarını uzun tutmaları mümkün. Pekala bunu nasıl başarabilirsiniz? Gerçek kombin hazırlama teknikleri nelerdir? Uzunluğu uzun göstermek için en uygun ayakkabı ve elbise modelleri nedir? Sizler için uzunluğu uzun göstermenin püf noktalarını derledik. Ayrıntılar haberimizde.

Bir kombin hazırlarken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Bunlar herkes tarafından bilinen ve uygulanan noktalardır. Fakat herkesin net olarak bilmediği ve sadece küçük ayrıntılarla uygulanabilecek değerli kombin teklifleri de mevcut. Bunlardan biri, yaptığınız kombinlerle uzunluğunuzu uzatma fırsatıdır. Evet, yanlış okumadınız… Uygulayacağınız birkaç küçük kombin ayrıntısı ile kendinizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilirsiniz. Pekala bunu sağlamanız ne derece mümkündür? Uzunluğu uzun göstermek konusunda hangi ayakkabı, elbise ve çanta modellerini tercih etmeniz gerekir? Sizler için uzunluğunuzu olduğundan daha uzun göstermenizi sağlayacak püf noktalarını bir ortaya getirdik. Bilinmesi gereken her şey için haberimize yakından göz atın! İşte tüm ayrıntılar:

UZUNLUĞU UZUN GÖSTERMENİN PÜF NOKTALARI

İster kısa uzunluklu olun ister orta uzunluklu… Gayeniz kendinizi hem şık hem de olduğunuzdan daha uzun göstermek ise, uygulayacağınız birkaç küçük tüyo var. Öyleyse artık bu tüyolara yakından bakalım:

ZARA – PANTOLON: 120 TL

ZARA – BLUZ: 120 TL

– Renk cümbüşünden uzak durun. Tek bir renkle kombinlerinizi tamamlayın. Örneğin; düz siyah bir elbise, mavi kot pantolon ve gömlek kombini üzere.

– Bol kesimlerden uzak durun. Uzun uzunluklu bir görünüm elde etmek için bedeninize oturan modelleri kullanın.

BAMBİ: 120 TL

BAMBİ: 60 TL

– Topuklu ayakkabı tercih ediyorsanız, kombin konusunda elbise ve etek en uygun model olacaktır. Tekrar yüksek platform bir spor ve sandalet ayakkabı da işinizi görecektir.

– Yatay çizgiler her vakit kilolu gösterir. Bu nedenle bu çizgilerden olabildiğince uzak durun. Uzunluğunuzu uzun tutabilmek için dikine çizgiler tercih edin.

– Çanta konusunda belden biten modeller kullanın.

BAMBİ: 50 TL

BAMBİ: 50 TL

KOTON: 78 TL

KOTON: 78 TL

admin

Arap sabunu nedir? Arap sabununun cilde yararları nelerdir? Arap sabunu saça sürülür mü?

Previous article

Mahkemeden Asena Atalay’a şok karar!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir