Uncategorized

Ünlü müzikçi Robbie Williams ve Türk eşi Ayda’nın şahane meskeni

0

İngiliz pop idolü Robbie Williams, 2015 yılında Kalifoniya’nın Beverly Hills’teki konutu satın aldıklarında, rastgele bir düzenleme yapmadan, evvel fazla olan eşyaları ortadan kaldırmakla başladı. Şimdilerde ünlü müzikçinin meskeni hayli dikkat çekiyor. Sizleri Robbie Williams’ın Beverly Hills’teki konutuna seyahat ettiriyoruz. İşte, Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda’nın o süper meskeni…

Ünlü İngiliz müzikçi Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda’nın harika meskeni gündemdeki yerini koruyor. Los Angeleslı dizayncı Cliff Fong’un tasarım dokunuşuyla büyüleyici bir görselliğe bürünen bu mesken tüm herkesin ilgi odağı oldu. Fong konutun çizgiselliği ve bütünselliği hakkında bir çok konuşma yaptı. Konutunun tanıtımını yapmaya müsaade veren ünlü çift birebir vakitte bu memnunluk yuvasında epey huzurlu hissettiklerini de sergiliyor. İşte, Beverly Hills’teki bu şahane mesken…

ROBBIE WILLIAMS’IN ŞAHANE KONUTUNA SEYAHAT

Robbie Williams eşi Türk asıllı Ayda için Topkapı Sarayı’nın iç yerini andıran motiflerin dizaynını salonuna uygulatmış. 

Williams’ın eşi Ayda“Gösterişli bir meskenimiz olsun istemedik. Eskiye dönük ve canlı, daha kolay bir ortam yaratmayı dilek ettik” açıklamasında bulunmuştu.

Los Angeleslı dizayncı Cliff Fong ise yaptığı iş ile alakalı “Evi sadeleştirmek ve daha bağımsız kılmak için kimi rötuşlar yapmamız gerekti. Abartılı Beverly Hills tarzından bilhassa kaçındık” sözlerine yer vermişti.

10 yatak odalı, 25 bin metrekarelik yerin konut haline gelmesi, gezilip görülmeye bedel bir stant emsalinde.

Robbie Williams Beverly Hills, bu meskeni son vakitlerde yerli yabancı turistlerin ziyaret noktası olarak gündemdeki yerini koruyor. Meskenin selfie’sini çekip toplumsal medyada paylaşmak uğruna dahi olsa bu yere ziyaret edenler sınır safhada olduğu söyleniyor.

Ünlü müzikçi Robbie Williams’ın “Uzun süren bir iş seyahatinden döndüğümde ailece geçirdiğimiz sakin ve sevgi dolu vakitler benim için çok kıymetli”olarak betimlediği bu meskeni yakından görme fırsatı yakalamak isteyenlere Kaliforniya yakınlarında iseniz Beverly Hills’teki bu meskene göz atmadan geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

admin

Meskende su kaplumbağası bakımı nasıl yapılır? İşte pratik prosedürleri

Previous article

Bahçeli konutlar için dekorasyon teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir