Uncategorized

2019 hasır çanta modellerinde neler var?

0

Evvelden hasır çanta deyince akıllara direkt hasır çantalar gelirdi. Yaz tatillerinde yanımızda büyük model hasır çantaları bulundururduk. Lakin günümüzde hasır çantalar için bu algı yıkılmış durumda. Günlük kombin, davet kombini ve daha farklı stillerde hasır çantalar da rahatlıkla eşlik edebiliyor. Büyük modelin dışına çıkan ve farklı tarzlarda de üretilmeye başlanan hasır çantalar, 2019 modasında da dikkat çeken modeller sunuyor. Pekala 2019 hasır çanta modellerinde neler var? Hasır çanta modasıyla ilgili tüm ayrıntılar yasemin.com’da!

Evvelce hasır çanta deyince aklımıza direkt yaz tatilleri ve yaza mahsus şeyler gelirdi. Lakin günümüzde bu algı yıkılmış durumda. Zira hasır çantalar sadece yaz tatilleri için değil günlük kombinler için de kullanılıyor. Birçok farklı formda tasarlanan hasır çantalar için değişik kullanım biçimleri bulunmakta. Büyük, küçük, sırt, omuz ve clucth… İstediğiniz model ve boyutta karşınıza çıkan hasır çantalar için birbirinden savlı kombinler oluşturmanız mümkün. Sizler için hasır çantalara mahsus kombin tekliflerini ve 2019 hasır çanta modellerini bir ortaya getirdik. İşte 2019 hasır çanta modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

ZARA: 50 TL

ZARA: 150 TL

ZARA: 150 TL

2019 HASIR ÇANTA MODELLERİNDE NELER VAR?

Günlük hayatımızın ayrılmaz bir modülü olan çantalarda artık hasır modeller de dikkat çekiyor. Spor, elbise, hareketli etekler ve daha birçok modülle rahatlıkla kombinlenebilen hasır çantalar, oluşturacağınız kombinlere farklı bir şıklık katıyor. 

KOTON: 85 TL

KOTON: 85 TL

KOTON: 98 TL

– Hasır çantaları kombinlerken, yılın trend modüllerine kesinlikle göz atmanız önerilir. Döneme ahenk sağlamak konusunda tesirli olan hasır çantalar, trend kesimlerle bütünleştiğinde daha da ön plana çıkacaktır.

MANGO: 270 TL

MANGO: 200 TL

MANGO: 70 TL

– Hasır çantaları kombinlerken sade ve düz renkler önerilir. Siyah kumaş bir pantolon ve beyaz düz bir bluz bu manada örnek kesimler olacaktır. Bununla birlikte yeşil, bej vb. tonlar da hasır çantalarla ahenk yakalayan tonlardan olacaktır.

H&M: 60 TL

H&M: 80 TL

H&M: 129 TL

– Son olarak, hasır çantaları kombinlerken tabanı yüksek bir spor ayakkabı, hareketlilik katmak için de çantanın yanına ilişkilendirilebilecek bir fular vb. bir aksesuar, çantanın daha çok öne çıkmanızı sağlayacaktır demek mümkün.

DE FACTO: 100 TL

DE FACTO: 100 TL

DE FACTO: 60 TL

TRENDYOL: 50 TL

TRENDYOL: 70 TL

TRENDYOL: 200 TL

admin

Rezene çayı bebeklere ne kadar verilmeli? Yararları neler? Kolik bebeğe rezene içirirseniz…

Previous article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir