Uncategorized

2019 halı modelleri ve fiyatları

0

Salonlarımızın tamamlayıcı modülleri her vakit halılardır. Bulunduğu ortama farklı bir hava katan, kimliğini değiştiren halılar için farklı modeller bulunur. Değerli olan da bu halıları yanlışsız bir formda dekore etmektir. Sizler için son devrin tanınan halı modellerini ve onlar için uygulayabileceğiniz dekorasyon tekliflerini derledik. Halılar için uygulanabilecek dekorasyon teklifleri nelerdir? 2019 halı modelleri nasıldır? Halı modasına ilişkin tüm ayrıntılar yasemin.com’da!

Salon, mutfak, koridor… Kuşkusuz ki bir konutun en tamamlayıcı modülü halılardır. Lakin salonlar için halının değeri biraz farklıdır. Zira mobilyaları ön plana çıkaran, renkleri ve mevsimin yansıtıcısı olan salonun aksesuarlarıdır. Gerçekten halılar da bu aksesuarların bir modülüdür. Pekala konutunuzun istediğiniz bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz halıların modası ve trendleri yok mudur? Elbette vardır. Bu içerik sizlere, son periyodun tanınan halı modellerini ve dekorasyon tekliflerini sunuyor:

APEX: 1.303 TL

APEX: 1.796 TL

HALI DEKORASYONUNDA FARKLI ÖNERİLER! 2019 HALI MODELLERİ VE FİYATLARI

NATÜREL HALI

Çoğunlukla kahve tonunda olduğu için natürel halıları dekore ederken; bej, kemik, su yeşili, açık sarı ve yeşil tonları dekorasyon açısından uygun olur. Tekliflerden bir başkası de; mobilyalarda bambu, nesnelerde ahşap seçilmesi.

BERBERİ HALI

Turuncu, fuşya ve sarı üzere renklerin önerildiği berberi halılar için çağdaş çizgilere sahip mobilyalar önerilir.

IKEA: 159 TL

IKEA: 749 TL

VİNTAGE FOLKLORİK HALI

Bu halılar dekore edilirken, yer ve duvar renklerinin bilhassa beyaz olması önerilir. Bununla birlikte mobilyaların da beyaz olması gerekir. Böylece halının karışıklığı kırılır ve sade bir ortam oluşturulur.

ÇİZGİLİ HALI

Bu halılar için önerilen dekorasyon tarzı, duvarlar sade olmalı. Lakin duvar rengi ile halı renginin kesinlikle tıpkı olması. Hareketlilik için duvarlara tablo seçin.

ALTINCI CADDE: 995 TL

ALTINCI CADDE: 590 TL

admin

Hollywood yıldızı Rip Torn hayatını kaybetti!

Previous article

Dönemin trend rujları neler? En yeni ruj renkleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir