Uncategorized

Umutsuz mesken bayanlarının Eva Longoria’sı hamileliği hakkında konuştu!

0

Kendisini Umutsuz Mesken Bayanları dizisinde Gabrielle karakteri ile tanıdığımız Amerikalı ünlü oyuncu Eva Longoria hamileliği hakkında açıklamalarda bulundu. İşte, haberin detayları…

Ünlü oyuncu ve sinema yapımcısı Eva Longoria, Parents Magazine’e konuk katılımcılığı ile hayranlarına özel röportaj verdi. Yaşını göstermeyen 44 yaşındaki yetenekli oyuncu Longoria, 1 yaşına yeni basan oğlu Santiago ile objektifler karşısına geçti. Mülteci kanunları nedeniyle dağılan ailelerin bir ortaya gelmesi içinde davette bulunurken hamileliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Eva Longoria, “Oğlumun doğumuyla ülke sonları nedeniyle farklı düşen aileler konusuna yöneldim. Santiago’nun kollarımdan alındığını düşünemiyorum. Mülteci kanunları nedeniyle dağılan aileleri tekrar bir ortaya getirmeliyiz” davetinde bulundu.

“Birçok bayan, doğumdan sonra artık başrolleri alamayacağını ya da zayıflayana kadar orta vermesi gerektiğini düşünür. Ben altı hafta sonra işime döndüm. Emzirdiğim için, sıkıntı bir süreçti. Lakin Santi bize yardım etti, her şeyi kolaylaştırdı” tabirleriyle kendine olan inancını net halde lisana getirdi.

admin

Celine Dion son haliyle sevenlerini üzdü! Bir deri bir kemik kaldı!

Previous article

Wilma Elles yatırım yapmak için konut arayışlarında!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir