Uncategorized

Televizyon ünitesi alırken nelere dikkat edilmeli? TV ünite modelleri

0

Sinema ve dizi izlemek, ekran başında az da olsa hoşça vakit geçirmek, herkesin sevdiği bir konut aktivitesi. İzleyeceğiniz sinemalarını, oyun cdlerini bulunduracağınız raflıklar, televizyonlarınızın çabucak yanında bulunursa daha şık bir imaj oluşur. Bunu da televizyon üniteleriyle rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık televizyon üniteleri, dekorasyon açısından meskenlerinize renk katar, farklı bir alan oluşturur.

Televizyonsuz bir konut artık neredeyse hiç düşünülemez hale geldi. Salon, yatak odası, oturma odası, mutfak… Konutların her kısmında yer alan televizyonlar için çeşitli dekorasyon teklifleri mevcut. Ekran karşısında hayli vakit geçirdiğimiz bir periyodu yaşıyorken, televizyonlar için de çeşitli ünite modelleri bulunuyor. Bu üniteler, hem şık hem de rahat bir görünümün oluşmasını sağlıyor. TV üniteleri, klasik yapıyı değil çağdaş çizgileri yansıtır. Fakat bu çizgileri oluştururken kendi zevkinizi de yansıtmayı ihmal etmeyin. Bunu sağlamak için yani televizyon üniteleriyle istediğiniz dekorasyonu oluşturmak için uygulamanız gereken birkaç ayrıntı bulunuyor. 

TV ÜNİTESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ? 2019 TV ÜNİTESİ MODELLERİ

Bir TV ünitesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birinci husus; üniteyi ne maksatla almak istediğiniz olmalı. Yalnızca bir televizyon taşıyıcısı mı yoksa aksesuarlarınıza eşlik edecek bir dolap mı? Bunu belirledikten sonra ünitenizi seçebilirsiniz. Sonrasında dekorasyon istikametine bakın. Sadece modelini beğeniyorsunuz diye oda dekorasyonuna uymayan bir üniteyi tercih etmeyin. Model, oda dekorasyonuna eşlik edecek bir tarza sahip olsun.

KOÇTAŞ: 770 TL

KOÇTAŞ: 520 TL

Bir ünite alırken, paklık açısından da seçim yapın. Paklık açısından işinizi kolaylaştıracak, materyali toz tutmayan yapıda olan bir TV ünitesi seçin. Mobilyanın kaliteli olmasına da ihtimam gösterin.

VİVENSE: 687 TL

VİVENSE: 219 TL

Mobilya boyasındaysa kansorejen yapıdan uzak olan mobilyaları tercih edin.

ENZA HOME: 1.043 TL

ENZA HOME: 1.554 TL

ENZA HOME: 1.368 TL

ENZA HOME: 1.397 TL

admin

Zeka genini anne mi baba mı belirler? Bebeklerde anne ve babadan alınan özellikler

Previous article

Akın Akınözü askerden döndü! Bakın birinci ne yaptı…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir