Uncategorized

Tatile giderken kesinlikle yanınıza almanız gereken 4 modül

0

Yaz döneminde tatile çıkmak demek birebir vakitte bütün bir yılın yorgunluğunu da atmak demektir. Lakin bu periyoda en âlâ halde hazırlanmak da bir o kadar kıymetlidir. Pekala yanlışsız bir valizi hazırlamak ne kadar mümkündür? Yanınızda bulunması gereken en kıymetli modüller nelerdir? Sizler için tatile giderken kesinlikle yanınıza almanız gereken 4 parçayı derledik. Tatil modası tüm taraflarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Yaz tatiline hazırlanma sürecinde yanınızdan asla eksik etmemeniz gereken birkaç kıymetli ayrıntı bulunur. Size hem kurtarıcı hem de yol arkadaşı olacak olan bu modüller, gerçek seçilmeli ve sunacağı faydaya nazaran tercih edilmelidir. Bir valizi hazırlarken, içerisinde sadece kıyafet, aksesuar ve bakım eserleri olmalı niyetinden sıyrılmalı ve kesin kalıplara soktuğunuz bu modüller için geniş düşünmelisiniz. Evet yanınızda kesinlikle ki kıyafet bulunmalı lakin her parçayı da almak ne derece doğrudur? Yanımıza alacağımız bir elbise nasıl özelliklere sahip olmalıdır? Ya da bir sandalet modelinde ehemmiyet vermeniz gereken ayrıntı nedir? Tüm bu sorulara vb.’ne cevap bulduktan sonra Zara, H&M, Koton, LC Waikiki üzere ünlü markaların, dönemlik modellerine ve fiyat aralıklarına bakın. Tercih edeceğiniz ve yanınıza kesinlikle alacağınız bu kesimler, ünlü markaların dönem kataloglarında kendisine nasıl yer buluyor? İşte size, tatile giderken kesinlikle yanınıza almanız gerekenler rehberi:

TATİLDE KULLANMANIZ GEREKEN 4 KESİM

– Beyaz düz t-shirt: Baskılı ya da renkli modelde birçok t-shirt çeşidi bulabilmeniz mümkün lakin düz, beyaz bir t-shirt bulmak o kadar kolay değildir. Bu sebeple; bilhassa yaz devrinin en çok tercih edilen kesimlerinden da biri olan beyaz t-shirt’i kesinlikle yanınızda bulundurun.

KOTON: 39 TL

KOTON: 30 TL

– Kot modüller: Kot gömlek, pantolon, şort, etek hiç farketmez… Her devrin trend kumaşı olan kot, kesinlikle yanınızda bulunsun. Yakmayan ve rahatsız etmeyen bir kumaş oluşu, buna en büyük sebep.

ZARA: 80 TL

ZARA: 120 TL

– Hasır şapka: Yaz devrinde güneşin kavurucu sıcağından korunmak için kesinlikle ki şapka kullanmanız gerekir. Lakin tabiatın yansımasını da en güzel halde yansıtmanızı sağlayacak ve size şık bir imaj elde ettirecek model; hasır şapkalardır. Yaz deyince de akla gelen birinci modellerdendir.

LC WAİKİKİ: 40 TL

H&M: 40 TL

– Güneş gözlüğü: Güneş gözlüğünün ne kadar elzem olduğunu belirtmemize gerek yok sanırım. Bu nedenle yalnızca diyebileceğimiz; göz sıhhatiniz açısından uygun olan bir modeli tercih etmeniz.

admin

Pruzon Pomad ne işe fayda? Pruzon Pomad nasıl kullanılır?

Previous article

Kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini anlattı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir