Uncategorized

Taner Ölmez’in ‘The Good Doctor’ dizisindeki partneri aşikâr oldu

0

Bir vakitlerin tanınan gençlik dizisi Medcezir’in başrol oyuncularından Taner Ölmez, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Good Doctor dizisinde başrolü canlandıracak. Ölmez’in partneri, Gökçe Akyıldız olacak.

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ‘The Good Doctor’ dizisinin Türkiye uyarlamasında başrolde yer alacak isim aşikâr oldu.  Oynadığı dizi ve sinemalarla isminden kelam ettiren Taner Ölmez, yeni uyarlama olacak dizinin başrolünde yer alacağı açıklandı. Ölmez’in partneri, son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan Gökçe Akyıldız oldu.

TANER ÖLMEZ KİMDİR?

9 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul’da doğan Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro kısmından mezun oldu. Star Tv ’de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C. dizisinin uyarlaması olan Medcezir’de Mert Serez karakterini canlandırmış ve bu rolüyle şöhreti elde etmiştir. Katil Joe isimli tiyatro oyununda gösterdiği muvaffakiyetle Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görülmüştür. 2016 yılında ise tekrar Star Tv’de yayınlanan Süper Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır. Ölmez, son olarak Netflix dizisi The Protector’e dahil oldu. 

admin

Merve Boluğur tekrar kararsız!

Previous article

ABD’li model Jessica Michel Serfaty Türk damadı kaptı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir