Uncategorized

Son haliyle şaşırtan Yeliz Doğramacılar kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

0

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Almancı Didem rolüyle ünlenen, şimdilerde Bir Vakitler Çukurova dizisinde rol alan Yeliz Doğramacılar, Gökçe Bahadır ile paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Herkes Yeliz Doğramacılar’ın kaç yaşında olduğunu ve hayatını merak etmeye başladı. İşte Yeliz Doğramacılar hakkında bilinmesi gerekenler!

Hayat Bilgisi dizisindeki rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile paylaştığı fotoğraf aracılığıyla toplumsal medyanın gündemine yerleşen Yeliz Doğramacılar, herkesin dikkatini çekti. Hayat Bilgisi dizisindeki Almancı Didem rolüyle tanınan Doğramacılar, şimdilerde Bir Vakitler Çukurova dizisiyle oyunculuk mesleğini sürdürüyor. Pekala Yeliz Doğramacılar kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? Bu vakte kadar ne yapmaktadır? Yeliz Doğramacılar’ın hayatı!

YELİZ DOĞRAMACILAR KİMDİR?

14 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Kısmı’ndan mezun oldu. Gurbetçiler dizisi ile oyunculuk mesleğine başlayan Doğramacılar, Hayat Bilgisi dizisindeki Didem rolüyle şöhreti elde etti. Koçum Benim, En Son Babalar Duyar üzere dizilerde de rol aldı. Şu sıralar Bir Vakitler Çukurova isimli dizide rol alan Doğramacılar, evli ve 2 erkek çocuk annesidir.

admin

Seray Sever ekranlara geri dönüyor!

Previous article

Gebe Bengü’den 8 aylık pozu!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir