Uncategorized

Seda Sayan’dan şok yanıt! Tanıştığım beşerden T.C. no istiyorum

0

Ünlü müzikçi Seda Sayan gündüz neslinde yer alan bir programda herkesi şoke eden bir açıklama yaptı.

Önümüzdeki günlerde bir kanalda yer alan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapacak olan ünlü müzikçi Seda Sayan, canlı yayın programında hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Sayan, “Uzun vakittir tanıştığım insanlardan T.C. no istiyorum. ‘Ayıp olur’ diyorlar, onlar palavra söylüyor ayıp olmuyor ben yapınca mı olacak!”  diyerek herkesi şoke etti.

‘ZAMANINDA EVLİLİK KONTRATI YAPTIM’

Vaktinde evlilik mukavelesi yaptım. Evlilik mukavelesi yapmak karşındakini ‘seni sen olduğun için sevdim’ fikrine inandırır. Şan şöhret yanında bir çok kuşkuyu de beraberinde getiriyor. Bütün evliliklerimde mukavele vardı. Çocuğumun babası hariç.Benim bakmakla mükellef olduğum kocaman bir ailem var. Bir orduya bakıyorum, Allah hepsine sıhhat versin. Ben olağan de bakmıyorum. Neredeyse hepsi benim standartımda yaşıyor. 

“PARAYA DOYMADIN DİYORLAR”

“Bana ‘paraya doymadın kâfi artık’ diyorlar. Çalışmanın parayla alakası yok. Çalışmak sıhhati getirir. Mutlaka ki bir erkeğe param geçmiştir. Helali güzel olsun. Onların da bana geçmiştir. Benim hesabım kitabım muhakkak bir yaşa kadar annemdeydi. Artık oğluma devrettim. Sinan Engin bizim paşamız. Oğlumun babası. Biz ona sormadan bir şey yapmayız. Oğulcan’ı da o denli yetiştirdim. Allah onu çocuklarının başından eksik etmesin.Hiç kimsenin ekmeğiyle oynamadım.Bir şey duyduğunuzda ‘Seda bunu yapmaz’ diyebilmelisiniz. Beni o kadar tanıyorsunuz! En son konutumu taşırken çok sinirlendim. 2 gün üst üste reklam çekimim var. Konserlerim var, O Ses Türkiye başlıyor. Yemekteyiz başlıyor. Bir de konut taşımaya çalışıyorum… Çok gerildim! “

admin

Pirinç suyu saç uzatır mı? Pirinç suyunun saça yararları

Previous article

Düzgün nohut nasıl anlaşılır? Nohut seçmenin püf noktaları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir