Uncategorized

Scarfin krem ne işe fayda? Scarfin krem nasıl kullanılır?

0

Cildinizdeki yara izlerin yok etmek tıpkı vakitte oluşan renk eşitsizlikleri ortadan kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz mucize doğal içerikli bir kremi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Scarfin krem hakkında bir araştırma yaptık. Scarfin krem ne işe fayda? Scarfin krem nasıl kullanılır? Scarfin krem nereden alınır? Scarfin kremin yan tesiri var mıdır?

Scarfin krem; bitkisel özlere sahip kimyasal içermeyen bir kremdir. Yara, çizik ve kaza sonucu oluşan yaralanmaların neden olduğu izleri yok etmekte kullanılmaktadır. Kremin içeriğinde kalonji, propolis, morigol ve St Jhon’s wort bitkilerinin özleri bulunmaktadır. En düzgün yara izi kremlerinde biri olan Scarfin krem yara yada yanık izinin boyutuna ve büyüklüğüne 1 ay içerisinde geçirebilmektedir. Tam olarak 4 ile ay 6 kesin sonuç veren scarfin kremin öteki kullanım alanları ise;

Sezaryan sonrası oluşan izler,

Dermapen, dermaroller uygulamaları sonrası,

Altın iğne ve cilt lazer uygulamaları sonrası,

Estetik süreçler sonrası cilt tamiri,

Ameliyat izleri,

Dikiş izleri,

Tırnak izi,

Dövme silme süreci sonrası oluşan izler,

Kaza yada darbe sonucu oluşan izler ve deri çizikleri,

 Kilo yada doğum sonrası oluşan deri çatlakları

Akne yada sivilce izleridir.

SCARFİN KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanımı epeyce kolay olan scarfin krem kapanmış yada güzelleşme sürecine girmiş yara izinin üzerine günde 2 kez olmak üzere sabah ve akşam sürülmesi gerekmektedir.

Sürüldüğü bölgede su geçirmez ince katman oluşturan krem yaranın hem nemli kalmasını sağlar hemde güzelleşme sürecini hızlandırır. Bilhassa kurumuş ve kabuk tutmuş yaranın birinci olarak nemlenmesini daha sonra ise düzgünleşmesini sağlar. Yara, yanık, dikiş izi ve ameliyat izi ne kadar eski ise güzelleşme süreci uzun olabilir.

SCARFİN KREMİN FİYATI

Yara izi tedavilerinde kullanılan Scarfin kremin 40 ml fiyatı 295,00 TL’dir.

admin

Esmaü’l- Hüsna (Allah’ın 99 ismi) nedir? Rahatlatan Esmaül hüsna zikirleri ve manası

Previous article

Mesut Özil ve Amine Gülşe’den yemek pozu!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir