Uncategorized

Saç bantları için farklı kullanım teklifleri

0

Saçlarınıza renk katmak ve farklılık oluşturmak en çok istenilen şeydir. Saç bandı yahut küçük bir toka ile istediğiniz görünümü oluşturmanız mümkün olacaktır. Saçlarınıza renk katacak saç bantlarıyla farklı kombin tekliflerini sizler için derledik. Saç bantları için farklı kullanım teklifleri, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da. İşte saçlarınızda uygulayabileceğiniz kombin ayrıntıları.

Kombin denilen kavram epeyce geniştir ve buna elbette saçlarımız da dahildir. Yaptığımız farklı tarzları, toka, aksesuar ve saç bantlarıyla daha da belirginleştirip göz önüne çıkartabilmemiz mümkün. Pekala bir saç kombini yaparken neleri ön plana almanız gerekir? Aslında bu noktada kendinize sormanız gereken 2 soru bulunuyor: ‘Saç rengime uygun bir toka ve aksesuar mı kullanıyorum?’ ve Yaptığım saç modeli yüz tipime uygun mu?’… Elbette bu 2 soru haricinde öteki ayrıntılar da, saç kombininde öne çıkarılması gereken noktalar ortasında mevcut pozisyonda. Sizler için saçlarınızda uygulayabileceğiniz birbirinden farklı aksesuar, toka ve saç modeli kombinlerini derledik. Eminiz bu kombinler, epeyce hoşunuza gidecek yaz kıyafet kombinlerinizde sizlere eşlik edecek.

SAÇ BANTLARI İÇİN FARKLI KULLANIM TEKLİFLERİ

İster çalışma hayatınız içerisinde ister bir seyahatinizde kullanın hiç fark etmez, içerik içerisinde sunacağımız saç kombinlerini her alanda uygulamanız mümkün. Lakin belirttiğimiz üzere önceliğiniz saç renginiz olmalı.

OXXO: 30 TL

OXXO: 20 TL

Şayet siyah ve koyu tonlu bir saç rengine sahipseniz açık, tam zıddı bir saç rengine sahipseniz de koyu renkli aksesuarları kullanın. 

OXXO: 40 TL

OXXO: 20 TL

OXXO: 10 TL

Saç bandı takarken orta sürate kullanın. Bu biçimde saç renginiz ve bölümünüz daha bariz bir hal almış olur.

OXXO: 20 TL

OXXO: 20 TL

Şayet saçınızı toplu kullanıyorsanız, saç bandınızı yahut aksesuarınızı saçın ön kısımlarına yanlışsız getirip kullanmanız daha hakikat bir kullanım olacaktır.

KOTON: 25 TL

KOTON: 20 TL

admin

Yaz ayları için en şık etek kombin teklifleri

Previous article

Yazın en şık beyaz tshirt kombin teklifleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir