Uncategorized

Rami Malek’den Bond sinemasındaki “Arapça konuşan terörist” rolüne tepki!

0

MR. Robot dizisi ile oyunculuğuna hayran bıraktıran Rami Malek, kendisine yapılan yeni projeler için uzun müddet düşündüğü söylendi. Malek’in bu türlü yapmasının nedeni ise dizi ve sinemalarda Arapça konuşanların terörist ilan edilmesinden hoşlanmadığından ötürü teklifleri incelediği ortaya çıktı.

Mısır kökenli aktör Rami Malek Hollywood’un “Arapça konuşan terörist” algısına reaksiyon gösterdi. Malek, kendisine gelen yeni Bond sinemasında rolü tek bir kaide ile kabul ettiğini söyledi. Ünlü oyuncu, “Karakter Arapça konuşan yahut işlediği hatalara dini münasebetler gösteren bir terörist olmayacak” biçiminde konuştuğu ortaya çıktı.

 “Mr. Robot” dizisinde oynadığı ‘Elliot Alderson’ rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 2018 üretimi, Freddie Mercury’nin hayatının anlatıldığı “Bohemian Rhapsody” sinemasında Mercury’e hayat veren ünlü oyuncu, 91. Oscar ödüllerinde ‘En Güzel Erkek Oyuncu’ mükafatına laik görüldü. 

Çekimleri devam eden Bond sinemasının berbat adamını canlandıran Malek, rolü kabul etmeden evvel sinemanın direktörü Cary Fukunaga ile konuştuğunu söyledi. Canlandırdığı makûs adamın yaptıklarının asla dini münasebetlerle yapmadığına emin olmak istediğini açıklayan Malek, “Çok farklı bir terörist ve büyük bir karakter” olduğunu kelamlarına ekledi.

admin

5. TRT ‘Geleceğin İletişimcileri’ mükafatları sahiplerini buldu

Previous article

Parlak pantolonlar nasıl kombinlenir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir