Uncategorized

Pruzon Pomad ne işe fayda? Pruzon Pomad nasıl kullanılır?

0

Pruzon pomad; İçeriğinde bulunan bitkisel ve doğal özler sayesinde pek çok kullanım olanı bulunan tesirli bir merhemdir. Pruzon merhem 40 gramlık alüminyum tüplerde ve tek kullanımlık paketler formunda satılmaktadır. Pruzon krem fontöten manzarasında olduğundan sürüldüğünde belirli olmaz. Pruzon merhem bilinen bilakis yalnızca sadece kaşıntı kremi değildir. Bitkisel bir eser olan pruzon pomad ister bebeklerde isterse yaşlılarda rahatlıkla kullanılabilir. Prozon Pomad‘da faal olarak 4 ana bitkisel ve doğal öz bulunur.Bunlar; Kalamin, Çinko Oksit, Glycyrrhiza glabre (meyan kökü özütü) ve Çay ağacı yağıdır. 

Pruzon pomad bu 4 içeriği barındıran tek kremdir. Bir tüpte bu 4 bileşenin bulunma yoğunluğu ise;

Kalamin % 4,
Melaleuca alternifolia (TTO,Tea tree oil,çay ağacı yağı) % 1,
Çinko oksit % 5,
Glycyrrhiza glabre (Meyan kökü extractı) % 1.

PRUZON POMAD NEYE DÜZGÜN GELİR?

Ellerde ve yüzde görülen egzema tedavisinde kullanılan kortizonlu kremlerin bilakis kesinlikle pruzon pomad kullanmak sornunun kısa müddette ortadan kalmasına sebep olacaktır. Yüzde yağlı egzama tedavisinde pruzon kısa müddette düzgünleştirme sağlamaktadır. pruzon krem seboreik dermatit Egzama yüzde görülebileceği üzere yağlı saç ve ciltte görülmektedir. Yağlı egzama tedavisinde olumlu sonuçlar verildiği görülmüştür. Pruzon krem seboreik dermatit meselelerinde hekiminize danışarak kullanabilirsiniz. Cildi onaran ve koruyan Pruzon merhem ciltte katman oluşturarak cildi korur. Öbür kullanım alanları ise;

Bebeklerde oluşan pişikler,
Kurdeşen,
Genital kaşıntılar,
Makat bölgesinde oluşan kaşıntılar,
Yaralarda,
Cilt tahrişlerinde.

PRUZON POMAD NASIL KULLANILIR?

Pruzon merhem kullanım formu kullanılacak bölgenin durumuna nazaran değişse de genelde kullanım usulleri birebirdir. İlk 3 gün kaşıntının olduğu bölgeye sabah ve akşam ince katman halinde sürülür. 3. günün sonunda günde 1 sefer sürmek kafidir.

PRUZON POMAD YAN TESİRLERİ

Pruzon merhem nerede kullanırsanız kullanın bilinen bir yan tesiri yoktur. Zati bu kremin tercih edilmesindeki en büyük etken ise her hangi bir yan tesir bulunmamasıdır. Çok az olarak kızarıklık görülse de genelde 1-2 gün içerisinde yok olmaktadır.

PRUZON POMAD FİYATI

Bu kadar tesirli olan pruzon pomad fiyatı tesiri büyük lakin fiyatı küçük kremler ortasında yer almaktadır. Pruzon krem fiyatı 23-30 TL ortasında değişmektedir.

admin

Bioderma Sebium Foaming Gel ne işe fayda? Bioderma Sebium Foaming Gel nasıl kullanılır?

Previous article

Tatile giderken kesinlikle yanınıza almanız gereken 4 modül

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir