Uncategorized

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan kolay gebe kalma kürleri

0

Süratli gebe kalmanın yollarını arayan çiftlerde bebek olma talihini arttıran en kolay ve tesirli İbrahim Saraçoğlu kürlerini sizler için derledik. Gebe kalma konusunda en çok bilinen kuru incir ve havuç kürü ile soğan kürünün nasıl uygulandığını tüketim halleriyle birlikte haberimizde okuyabilirsiniz! İşte gebe kalmayı kolaylaştıran kürler…

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin hayalleri kavuşabilmeleri için son deva olarak gördükleri tüp bebek tedavisinden doğal yolları arayarak güzelleşme beklemeleri en doğrusudur. Gebe kalma olasılığın arttığı yumurtlama devrine denk getirilen birliktelikle beraber uygulanacak bitkisel kür tanımları bebek talihini arttıran ihtimaller ortasındadır. Bizde anne ve baba olmak isteyen tüm çiftlerin bu isteklerine bir adım daha yaklaştıran sağlıklı ve doğal olan gebe kalmayı kolaylaştıran iki meşhur kür tanımını sizler için derledik. İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan hamilelik kolaylaştıran bitkisel kürler…

PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN HAVUÇ VE KURU İNCİR KÜRÜ

MATERYALLER

– 2 tane büyük uzunluk havuç

– 20 tane kuru incir

– Yarım litre klorsuz su

HAZIRLANIŞI

Öncelikle klorsuz suyu tencerede kaynatarak 4-5 cm uzunluğunda bıraktığınız havuçları içine atın. Kapağı kapalı formda 20 dakika kaynattıktan sonra farklı kapta kaynayan yarım litre suya bıçakla üzerine çizik atılmış 20 kuru inciri atın. Üzeri kapalı formda 15 dakika daha kaynatın.

Karışımdan kalan haşlama sularını çok fazla soğutmadan karıştırın. Her sabah kahvaltıdan 15 dakika evvel tüketmek kaydıyla 20 gün uygulayın.

SARAÇOĞLU’NDAN HAMİLELİK KOLAYLAŞTIRICI SOĞAN KÜRÜ TANIMI

GEREÇLER

– 1 tane açık kahverengi soğan

– Yarım litrelik pet şişe su

– Bıçak ve tencere

YAPILIŞI

Klorsuz ya da marketten alacağınız pet şişe sudan iki bardak kadarını tencerede kaynatın. Elinizdeki soğanı dört modüle ayırıp kabuklarını ayıklayın. Akabinde soğanları kaynamış olan suya atın ve 10 dakika kaynatın. Suyunu süzdükten sonra sabah ve akşamları ılık formda için. Her gün iki kere tüketilerek 15 gün boyunca uygulanması gereken bir kürdür. En geç 1 hafta sonra tesirini göstermesi beklenir.

SOĞAN KÜRÜNE NE VAKİT BAŞLANMALI?

Planlı bir hamilelik düşünen çiftlerde bayanlar adet periyodu bittikten sonra 1 hafta içinde soğan kürüne başlamalıdır. Kürün sistemli olarak tüketildiği vakitten 2. regl periyodunu görmeden 10 gün evvel tekrar 5 gün yahut 7 gün kürü denemelidir. Soğan kürü uygulandıktan sonra da üstte bahsettiğimiz incir kürüne başlanmalıdır.

admin

Süratli ve kolay gebe kalmanın yolları

Previous article

Halı dekorasyonunda farklı öneriler! 2019 halı modelleri ve fiyatları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir