Uncategorized

Parlak pantolonlar nasıl kombinlenir?

0

Pantolon modası, kendisini daima değiştiren ve geliştiren model çeşitlerine sahip. Parlak pantolonlar da bu akımın en çok tercih edilenleri ortasında. T-shirt, bluz, deri ceket, kot modüller ve daha pek çok modelle ahenk sağlayan, her döneme eşlik eden parlak pantolonlar için birçok kombin önerisi mevcut. İçeriğimizde parlak pantolon modası için merak edilen tüm soruların cevaplarını derledik. Ayrıntılar haberimizde.

Pantolon konusunda klasik ve spor modellerden uzak kalıp daha farklı usulleri denemek isteyebilir ve değişik kombinler deneyimleyebilirsiniz. Bu açıdan bakınca, parlak pantolon modelleri sizler için en gerçek tercih olacaktır. Network, Roman, N11, Oxxo’nun yeni dönem trendleri ortasında yer alan parlak pantolon modelleri; t-shirt, bluz, gömlek, sweatshirt, kazak üzere her dönemin ve her mevsimin modasına uygun olan modellerle hoş bir ahenk sağlıyor. Pekala parlak pantolon modellerini kombinlerken nelere dikkat etmek gerekir? Parlak pantolon modellerinde öne çıkan tarzlar nasıl ve fiyat aralıkları hangi pozisyonda? Parlak pantolon modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenlere yakından bakalım:

PARLAK PANTOLONLAR NASIL KOMBİNLENİR?

Parlak pantolon giyerken dikkat etmeniz gereken küçük tüyolar bulunuyor. Pantolonunuzu daha besbelli hale getirmek, kombininizi en şık formda sunmak için adım adım bu tüyoları uygulayabilirsiniz. Şayet bluz kullanacaksanız, fırfırlı bir modeli tercih edebilirsiniz. Böylece pantolonunuzun ağır havasını da kırmış olursunuz. Öteki kombin detaylarıysa şu halde:

NETWORK: 499 TL

N11: 120 TL

N11: 40 TL

– Sarı renk vb. tonlarla oluşturacağınız kombin ile renklerin parlak dokusundan ötürü, ağır bir kombin değil spor bir tarz tercih edin. Böylece daha dinamik ve genç bir görünüm elde etmiş olursunuz.

OXXO: 80 TL

ROMAN: 219 TL

– Gündelik bir kombin oluşturmak isterseniz; ilkbahar ve yaz döneminde t-shirt, sonbahar ve kış periyodunda ise gömlek tercih edin. Daha doğal ve rahat bir şekil elde etmiş olursunuz.

ROMAN: 219 TL

ROMAN: 159 TL

ROMAN: 149 TL

ROMAN: 389 TL

admin

Rami Malek’den Bond sinemasındaki “Arapça konuşan terörist” rolüne tepki!

Previous article

İstanbul’da balık tutulacak yerler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir