Uncategorized

Olduğunuzdan daha genç gösteren kıyafet hileleri

0

Bir bayanın kendi tarzını oluştururken en çok ehemmiyet verdiği şey hoş görünmektir. Pekala hoş görünmenin sırrı tam olarak nedir? Olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayacak tarz ipuçları nelerdir? Yalnızca giyeceğiniz tek bir modül kıyafet ile beklediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün. Sizler için olduğunuzdan daha genç göstermenizi sağlayacak genç gösteren kıyafet hilelerini derledik. Ayrıntılar yalnızca yasemin.com’da!

Bayanların moda konusunda önemsedikleri birçok mevzu vardır. Bunlardan biri hoşluk biri de şık görünmektir. Lakin her ikisini de tek bir kombin ile sağlamak hayli zordur. Bunu sağlayabildiğiniz taktirde olduğunuzdan da daha genç gösterirsiniz. Bunu sağlamak için de uygulamanız gereken birçok ipucu ve tüyo bulunuyor. Sizler için bu tüyolardan en çok dikkat edilmesi gerekenleri bir ortaya getirdik. Her mevsim ve periyotta, her üslup kıyafete ve modaya uygun olarak kullanılabilecek olan bu tüyolar, sizlere istediğiniz imgeyi oluşturma fırsatı verecektir. İşte adım adım uygulamanız gereken o ‘genç gösteren kıyafet hileleri’:

GENÇ GÖSTEREN KIYAFET HİLELERİ

Bir kombin tasarlarken gayeniz olduğunuzdan daha genç görünmekse, uygulamanız gereken bir kaç küçük tüyo bulunuyor. Bacak uzunluğu, bel kalınlığı, omuz duruşu derken neredeyse her bölgenize tesir edecek olan bu tüyolar, size birebir vakitte daha zayıf bir imaj de kazandıracaktır. Siz de böylece gerçek bir kombin oluşturmuş olacaksınız:

– Bacaklarınıza form vermek ve uzunluk oranını belirlemek istiyorsanız; diz altı etekleri ve topuklu ayakkabıları tercih edin.

– Geniş omuzlu biriyseniz; geniş ve omuzları kapatan şapkaları tercih edin. Böylece omuzlarınız da hatta beliniz de olduğundan daha ince görünecektir.

– Kalın kemerleri tercih ederek; belinizin kalınlığını giderebilir ve olduğunuzdan daha zayıf birine dönüşebilirsiniz. 

– Bacak uzunluğunu sağlamak için bantlı topuk ayakkabılara sakın dokunmayın. Yüksek topuklu ayakkabıları tercih edin. Tıpkı vakitte tulumlar da bu manada faydalı olacaktır.

admin

En güzel bebek pudrası hangisi? Meskende bitkisel bebek pudrası imali

Previous article

Gaziantep tarihi yerleri ve doğal hoşlukları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir