Uncategorized

Oksizinc Krem ne işe fayda?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı

0

Cildinizi güzelleştirmek, lekeleri hem de renk tonunu eşitlemek için son vakitlerin en tanınan eseri Oksizinc kremi kullanabilirsiniz. Yararlarıyla göz dolduran, tesiriyle gönülleri fetheden Oksizinc Krem ne işe fayda?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı nedir? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Oksizinc krem, pek çok cilt problemine karşı tesirli bir kremdir. Paraben içermeyen yapısıyla inançla kullanılabilen bu krem, içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Sivilce sorunlarının azaltılmasında tesirlidir. Daha çok bayanlarda oluşan çatlakları düzgünleştirici tesire sahiptir. Tıpkı vakitte çatlak oluşmasını da önlemektedir. Oksizinc krem, leke ve çil oluşumunu mahzurlar. Bununla birlikte cilt renginin de güzelleşmesini sağlar.

Oksizinc 40 çinko oksit krem içerisinde %40 oranda çinko oksit vardır. Cilt eseri bu nedenden ötürü kurutucu bir tesir sağlar. Sürülen bölgede bir kalkan üzere tesir yaratır ve o bölgeyi korur. Krem 40 yahut 100 gr olan alüminyum tüplerde ve kapalı kutu halinde kullanıma sunulmaktadır. Beyaz renge sahiptir. Haricen kullanıma uygundur. İçindeki etken unsurun yanı sıra var olan öteki bileşenler kremin cildi beslemesine, cilde yumuşaklık ve nem kazandırmasına yarar sağlarlar. Krem paraben içermez. Bu nedenle kullanımında itimatla ilgili bir sorun yoktur.

OKSİZİNC KREM NASIL KULLANILIR?

Kremin uygulanacağı bölge temizlenmeli ve kuruduktan sonra o bölgeye krem uygulanmalıdır. Gün içinde iki ya da üç sefere kadar kullanılabilir. Temizlenen ve kuruyan yüzeye masaj yapar biçimde uygulanmalıdır. Krem gözlerle temas ettirilmemelidir. Şayet göze temas ederse gözün bol suyla temizlenmesi sağlanmalıdır. Şayet beklenmeyen bir tesir meydana gelirse doktora başvurmak gerekir.

Bu cilt eserinin uygulanacağı bölgenin temizlenmesi kıymetlidir. Cilt krem öncesinde kirden ya da makyajdan arındırılmalıdır. Ayrıyeten bu krem açık ve derin yaralar üzerine kullanılmamalıdır.

OKSİZİNC KREM FİYATI

Yalnızca eczanelerde ve kozmetik mağazalarda satılan Oksizinc kremin 100 gramı 46,25 TL’dir.  Satın alırken fiyat konusunda dikkat edin. Ayrıyeten kabı açılmış eserleri almayın ve de son kullanma tarihine kesinlikle bakın.

admin

Konutta yapılabilecek en tesirli ve doğal eski yordam hamilelik testleri

Previous article

Boğaziçi Sinema Şenliği müracaatları başladı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir