Uncategorized

Mom jean nedir? Dönemin trend mom jean modelleri ve fiyatları

0

Boyfriend modasının akabinde ön plana çıkmaya başlayan mom jean modası, pantolon kombinlerinde şahsa farklı bir şıklık ve hava katıyor. Anne pantolonları olarak da bilinen yüksek bel, bol paça pantolon modeller için çeşitli kombin teklifleri mevcut. Pekala mom jeanlerinizi kombinlerken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar nelerdir? Ünlü markaların mom jean modelleri nasıl ve hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Sizler için mom jean modasıyla ilgili tüm ayrıntıları bir ortaya getirdik. İşte mom jean modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

Mom jean günümüzün en çok tercih edilen pantolon modellerinden. Her tonda ve uzunlukta karşımıza çıkan bu modellerin en besbelli özellikleri, belden oturtmalı olmalarıdır. Uzunluğunun kısa olması hayli tercih edilen, salaş üstlerle kombinlenen mom jean pantolonlar için farklı kombin tarzları bulunuyor. Mom jeanleri ince topuklu ayakkabılarla kombinleyip, kesimleri daha çok öne çıkartabilirsiniz. Bu da spor ayakkabıya göre pantolonunun duruşunu daha düzgün yansıtmış olmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte önerilen bir başka kombin, t-shirt ve bluzlerinizi şal, kolye ve bileklik üzere kesimlerle tamamlayıp hareket kazandırmanız. Başka tüm kombin ayrıntıları için haberimize daha yakından bakabilirsiniz:

LC WAİKİKİ: 90 TL

LC WAİKİKİ: 50 TL

MOM JEAN NEDİR? DÖNEMİN TREND MOM JEAN MODELLERİ VE FİYATLARI

Mom jean; anne pantolon manasına gelir. Yüksek bel ve bol paça özelliğine sahip olan bu pantolonlar, son 2 yıldır en çok tercih edilen modellerden. Mom jean modeller, bir üst paragrafta da belirtilen teklifte olduğu üzere, spor ayakkabılarla da kombinlenebilir. Fakat spor ayakkabılar ile yapılacak bir kombin, spor bir şekil oluşturur.

TRENDYOL: 100 TL

TRENDYOL: 64 TL

OXXO: 170 TL

OXXO: 170 TL

Günümüzde büyük ve geniş çantalardan çok minik çantaların daha ön planda olduğu ortada. Bu sebeple mom jean kombininde de bu biçim çantalar önerilenler ortasındadır.

KOTON: 72 TL

KOTON: 85 TL

Renk konusunda çoğunlukla mavinin açık tonları ön planda olsa da koyu tonlar, ünlü markaların kataloglarında yer almaya çoktan başladı. Önerilen; bu renklerin açık tonlu aksesuarlarla kombinlenmesi.

BERSHKA: 130 TL

BERSHKA: 100 TL

ADDAX: 50 TL

ADDAX: 60 TL

admin

Ozan Doğulu ‘Kraliçe Elizabeth’ oldu!

Previous article

Emine Erdoğan Srebrenitsa anneleriyle bir ortada

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir