Uncategorized

Meskende kaş nasıl alınır? Pratik kaş alma formülü

0

Yüzde bulunan tüm organlara mana katan ve mimikleri oluşturan kaşın biçimi çok kıymetlidir. Bazen kaşı alırken yapılan yanlışlar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Çoklukla kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda konutta kısa müddette düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız yazıya göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın biçimini bozmadan meskende kaş alma metodu yalnızca yasemin.com’da!

Meskende kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir süreçtir. Hatta yapılan bir araştırmaya nazaran bayanlar konutta alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma formu diğerdir. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan ötürü kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Pekala konut kaş nasıl alınır? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının karşılığına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaş almanın en yanlışsız vakti banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için olağana oranla daha az acır daha çabuk çekilecektir. 

Kaşlarınızı alırken gereksiniminiz olan yalnıza 3 materyal vardır. Kaş tarağı, cımbız ve ayna..

Kaşlarınızın doğal halini bozmak istemiyorsanız kesinlikle tarakla onarlı üst ve dışa hakikat uzama istikametinde tarayarak işe başlamalısınız. Akabinde göz kapağınızın üst kısmına gelen kaşlarınızı cımbız yardımıyla alabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıdan başlayarak yavaşça üst yanlışsız devam edip, kaş formunuza uyumlu olmayan kaşlarınızı uçlarını kesin.

KAŞ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Bir kaşınızı fazlaca aldığınızı düşünüyorsanız başkasını de ona benzetmeye sakın çalışmayın. Bu durumda incecik bir kaş elde edebilirsiniz.

2- Kaşlarınızı duştan evvel almayın. Zira sıcak duş gözeneklerin açılmasını sağlayıp acımasını önler.

3- Kaşlarınızı sakın her gün almayın. Düzgün uzaması ve kış köklerinizin ölmemesi için biraz vakit geçmesini bekleyin.

4- Kaşlarınızın daha kalın görünmesi için şayet kaşlarınızın ortası açıksa uç kısımları kısaltarak kalın kaş elde edebilirsiniz. Ancak kaşlarınız seyrekse bu uygulamayı yapmamalısınız.

admin

Dönemin en yeni yaz parfümleri

Previous article

Terramycin(Teramisin) krem nedir? Terramycin nasıl kullanılır? Terramycin ne işe fayda?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir