Uncategorized

Mesken dekorasyonunda doğal taş modası

0

Mesken dekorasyonlarında yeni trend doğal taş modası. Meskenlere farklı bir imaj kazandıran doğal taş modası; meskenlerin tüm kısımlarında uygulanabiliyor. İlişkin olduğu coğrafyanın sinerjisini, dizaynında yansıtan doğal taşlar ile konutunuza birbirinden farklı dekorasyon tarzları uygulamanız mümkün. Sizler için konut dekorasyonun yeni trendi olan doğal taş modasını ele aldık. Doğal taş modası tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com’da!

Mesken dekorasyonunda çağdaş bir görünüm elde etmek için çeşitli dekorasyonlar tercih edilir. Bu dekorasyonların en değerli özelliği; her mevsime ve döneme hitap etmesi. Bu manada da dekorasyon konusunda en çok dikkat çeken trend dekorasyon, taş duvar modelleri. Salon, mutfak, banyo, yatak odası ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen bu dekorasyon trendi, konutların ruh halini de direkt değiştirme tesirine sahip. Makul coğrafyaların özelliklerini üzerinde taşıyan bu taşlar, sahip oldukları kimi özellikler sayesinde bulundukları ortama aksisi bir hava tesiri oluştururlar. Örneğin sıcak havalarda soğuk tesir oluşturmak üzere. Bu taşlar birebir vakitte rutubeti de önlüyor ve daha ferah bir alan oluşturuyor. Çağdaş mimaride artık bu taşlar üzerinden yapılan duvar dekorasyonları hayli faal. Pekala bu dekorasyon trendi konut içerisinde nasıl durur? Sizler için derledik:

KONUT DEKORASYONUNDA DOĞAL TAŞ MODASI

Doğal taşlar ile dekorasyon yaparken, öncelik taş boyutları olur. Lakin bilinmelidir ki bu taşlar için sabit bir uzunluk oranı yoktur. Her uzunlukta bulmanız ve konut dekorasyonunda kullanmanız mümkün. Bu mevzuyu kapattıktan sonra taş duvarların hangi görünümde kullanılacağını belirlemek sürecine geçersiniz.

Salon dekorasyonu için en trend modellerden biri taş duvar kağıtları. Doğal bir görünüm kazandıran bu modeller, havalı bir salon oluşturma fikrinde olanlar için ülkü oluyor. 

Fazla dokuya sahip oluşu oda dekorasyonunda kaba ve kalabalık modellerin kullanılmasına mahzur olur. Bu yüzden odaların yalnızca belli alanlarını kapsayan bir duvar dekorasyonunu da tercih edebilirsiniz. 

admin

Ebru Şahin’den tatil pozu!

Previous article

Süt kaymağının cilde yararları nelerdir? Süt kaymağı maskesi nasıl yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir