Uncategorized

Mehmet Ali Erbil birinci sefer konuştu! Toplumsal medyada kavuşma iletisi…

0

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, yakında taburcu olacağı hastanede birinci sefer röportaj verdi. Erbil geçirdiği sıkıntı günleri bir bir anlattı. Ayrıyeten ünlü komedyen toplumsal medya hesabında eski bir fotoğrafını paylaştı.

2 Temmuz taburcu olacağı planlanan Mehmet Ali Erbil, aylarca tedavi gördüğü o vakitleri anlattı. Meskeninin banyosunda düşüp ağır yaralanan daha sonra kaçış sendromu nükseden ünlü komedyen 223 gün ağır bakım tedavi gördü.

Son bir aydır toparlanan Erbil Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’a konuştu. Erbil, birinci gözünü açtığında lisanının dışında tüm bedeninin hareketsiz olduğunu söyledi.

Sevenlerinin duası sayesinde şuan ayakta olduğunu söyleyen Erbil, O günlerde Allah’a “Bir tek bana sol elimi bahşet, hiç olmazsa hayatım biraz kolaylaşsın’ diye dua ettim ve nitekim de sol elimi oynatmaya başladım sonrasında. Beni, sevenlerimin duaları ayağa kaldırdı” halinde konuştu. Daha sonra ise tabibin iyileşemeyeceğini duyduğunda kardeşine “Eğer bu türlü yaşayacaksam benim fişimi çek” söylediğini açıkladı. 

TOPLUMSAL MEDYADA KAVUŞMA MESAJI!

Ünlü komedyen ayrıyeten bu gün toplumsal medya hesabından yarın taburcu olacağını eski bir fotoğrafını ve “Yarın Allah’ın müsaadesiyle sizlere kavuşacağım” notunu yazarak duyurdu.

admin

Hamilelikte düşük neden olur, belirtileri neler? Kanama olmadan düşük olur mu?

Previous article

Oksizinc Krem ne işe fayda? Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir