Uncategorized

Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır?

0

Seyrek ve kısa kirpikleri olanlar genelikle takma kirpik kullanmak için merak ederler. Lakin takma kirpikler köklere ziyan verdiği için daha fazla dökülmesine sebebiyet verebilir. Takma kirpiklerin takılması güç olduğundan ötürü kozmetik dünyasında manyetikli kirpikler çıktı. Bu kirpikler hem takılışı kolay hem de kendi kirpiklerinize ziyan vermeden uzun görünmesini sağlıyor. Pekala manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır? Karşılığı haberimizde…

Manyetik kirpik, görünümü olağan takma olanlardan farklı olmayarak, mıknatıslı olanlara verilen isimdir. Son vakitlerde çok fazla merak edilen ve aranan eserler ortasında yer alan manyetik kirpikler, seyrek ve dökülen kirpik yapısına sahip olmak birebir vakitte da kirpikleri olduğundan daha fazla gür göstermek için kullanılan bir kozmetik eserdir. Tüm bayanların dikkatini çeken manyetik yahut mıknatıslı kirpikler, göze iki farklı kirpik ile alt ve üstten tutturulup takılan bir kirpik çeşididir. Siz de mıknatıslı yani manyetik kirpikleri merak ediyorsanız ayrıntılara göz atabilirsiniz.

Seyrek, kısa yahut görünmeyen kirpiklerden şikayetçi olanların kesinlikle kullanması gereken manyetik kirpikler, birçok markanın en çok satılan eserleri ortasında yer alıyor. Doğal görünümü sayesinde kendine hayran bırakan ve kullanımı çok kolay olan manyetik kirpikleri taktığınızda maskara yahut öbür bir eser kullanmanıza gerek kalmayacak. Çok uygun fiyatlara bilhassa internette birbirinden farklı modelleri bulabileceğiniz manyetik kirpiğin öbür takma kirpiklerden farkı içerisinde yer alan manyetik alanlarla kirpiklere takılıyor olmasıyla basitçe takılıyor. Kullanımı epeyce kolay olan mıknatıslı kirpik, bir çok kişi tarafından merak ediliyor fakat kullananların birçok mutlu kalmadıklarını, kullanımının takma kirpikten daha güç olduğunu belirtiyorlar.  

PEKALA MANYETİK KİRPİK NASIL KULLANILIR?

Mıknatıslı takma kirpik parlak ve gösterişli bir kutu içerisinde satılıyor.  Kutunun içerisinde mıknatıslı kirpikten 4 adet bulunuyor. Birinci olarak 1. Parçayı alt kirpiğe uyguluyoruz. Daha sonra başka kirpiği kirpinin üst tarafına uygulayarak altta kalan kirpikle birleşmesini sağlayın. Birbirine denk getirmesi sıkıntı olduğundan takarken epey dikkat edilmesi gerekiyor. 

Kimi bloggerlar tarafından beğenilen mıknatıslı takma  kirpik takarken rastgele bir yapıştırıcı kullanılmadığı içinde gözler kapalı olduğunda dahi kalın bir yapıştırıcı izi bulunmadığı için epey doğal durduğu söyleniyor. Fakat kullanan öbür makyaj bloggerları da tam aykırısı açıklamalarda bulunarak kirpikleri döktüğüne ve göz kapağına ziyan verdiğini söyleyenler de var. 

admin

Keanu Reeves’in yeni imajı hayranlarını şaşırttı!

Previous article

Sivilce baş ağrısı yapar mı?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir