Xiaomi Mİ | Redmi | POCO için en iyi MIUI Tema Koleksiyonu Listesi [2022]
Xiaomi Mİ | Redmi | POCO için en iyi MIUI Tema Koleksiyonu Listesi [2022]
Yakınlarda Xiaomi cihazları için en yeni Mİ, Redmi ve POCO telefonları için Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini gelmeye başladı. Beklediğiniz gibi, MIUI 13, özellikle harika temalar olmak üzere bir dizi yeni özellik ve performans iyileştirmesiyle birlikte gelmekte.

Watch

Watch

Rosita IZ V13

Rosita IZ V13

iOS BoSe V13

iOS BoSe V13

Oneplus X

Oneplus X

Cloudy

Cloudy

Zero-Two Lite

Zero-Two Lite

Anime severler için çok daha fazla seçenek bulunmakta. Xiaomi tema uygulamasından aratarak diğer anime temalara erişebilirsiniz.

Meeye

Meeye

Meeyo'dan daha renkli ve yumuşak olan bu tema, daha fazla materyal tasarımı sunuyor. Aynı kullanıcı tarafından tasarlanan tema tamamen karanlık olmak yerine daha fazla renk paletine sahiptir. Şeffaf renklerde oldukça fazla kullanılan bu temayı da beğenebilirsiniz. Me eye MIUI 13 Temasını buradan indirin. Veya Xiaomi tema mağazasında “Meeye” yi arayabilirsiniz.

Pure Pro

Pure Pro

Pure Pro MIUI 13 Temasının kullandığı farklı tasarım dilini hemen fark edeceksiniz. Temiz bir görünüm sağlayan beyaz bir temaya odaklanır. Ve bu gerçekten göz alıcı. Tüm simgeler tutarlı bir stille yeniden tasarlandı ve yeni duvar kağıtları da var. Genel olarak estetik modern ve şıktır. Bildirim gölgesi bile daha kullanıcı dostu olacak şekilde yeniden tasarlandı. MIUI Tema mağazasında arama yaparak Pure Pro temasını indirebilirsiniz.

Plazma

Plazma

Plazma MIUI 13 temasına bayılacaksınız! Bu derin mavi ve mor tema sadece muhteşem ve telefonunuzu gerçekten öne çıkarıyor. Simgelerin hepsi benzersiz ve şıktır ve gerçekten karanlık arka plana karşı açılırlar. Basit bir arama ile Plazma MIUI 13 temasını MIUI Tema mağazasından indirin.

Protect

Protect

MIUI 13 temasını koru, telefonunuzun görünümünü tazelemek için harika bir yoldur. Temiz ve modern bir tasarıma sahip, telefonunuzu tekrar yeni gibi gösterecektir. En iyi yanı, indirmek ve yüklemek için tamamen ücretsiz olmasıdır. Telefonunuzu şekillendirmenin yeni bir yolunu arıyorsanız, MIUI 13 temasını Xiaomi tema mağazasından koruyun.

Glassy V12

Glassy V12

Camsı V12 teması Vivo'nun orijinallerine oldukça benziyor. Bu tema mıuı'ye Vivo deneyimi getiriyor. Bu tema, Xiaomi telefonunuzu Vivo'dan ilham alacak ve yepyeni bir görünüm kazandıracak. Xiaomi tema mağazasında basit arama yaparak Glassy V12 temasını indirin.

iOS BoSe V13

iOS BoSe V13

Apple severlerin dikkatini çekecek bu tema. Bu tema, iOS 15'in tasarımını tamamen kopyalayarak Xiaomi cihazınızda bir iOS 15 görünümü sağlamanıza yardımcı olur. Bu temayı kullanarak, Xiaomi cihazınızı bir iPhone'a dönüştürebilir ve bir iPhone kullanma hissini yaşayabilirsiniz.  Veya Xiaomi tema mağazasında "iOS BoSe V13" araması yapabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları