Uncategorized

Kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini anlattı

0

Ünlü kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini ve bayanların saçlarını kullanırken yaptığı kusurları anlattı.

Ünlü kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini ve bayanların saçlarını kullanırken yaptığı yanılgıları anlattı. Polat, “Benim için moda yakışandır, kişinin yüz, göz, cilt rengine ne yakışıyorsa odur. Türk bayanları illa ölmeden bir sefer sarışın olayım diyor, bu yanlış. En berbat şey meskende düzleştirici ve maşa kullanımı saçı berbat ediyor” dedi.

Birçok ünlü ismin saçlarını emanet ettiği kuaför Hüseyin Polat, 2019’un saç trendlerini ve bayanların saçlarını kullanırken yaptığı yanlışları anlattı. Saçlarda sağlıklı bir görünüme kavuşmanın yolları hakkında bilgi veren ünlü kuaför Polat, bayanların yüz hallerine nazaran saçlarına model verdirmesi gerektiğini belirtti. Birçok yarışta değerli dereceler ve kupalar elde eden başarılı kuaför Polat, düzleştirici ve maşa kullanımın saçlara verdiği ziyanı lisana getirdi. Polat, bu yıl omuz uzunluklarında saçların ağır olduğunu lisana getirirken Türk bayanlarının saçlarını sarı renkte kullanma ısrarına dikkat çekti.

“TÜRK BAYANLARI SARIŞIN OLMAK İSTİYOR”

Bayanların saçlarında yaptığı yanılgılara dikkat çeken deneyimli kuaför Polat, “Kesimde de bayanların yaptığı yanlışlar var. Yüz formunu tanımadan kestiriyorlar, çenemiz küçükse ya da büyükse ona nazaran modeller tercih etmeliyiz. Esmer tenliyseniz tabandan sapsarı yaptırıyorsanız olmaz. Türk bayanları illa ölmeden bir kere sarışın olayım diyor. Yakışsa da yakışmasa da bu yanlış. En makûs şey konutta düzleştirici ya da maşa kullanımı saçı berbat ediyor. Boyadan bile daha berbat, sıcak bir demiri alıp saça yapıştırıyorsunuz. Muhakkak tavsiye etmiyorum. Bitkisel yağlarla zeytinyağı, argan yağı üzere yağlarla bakım yapabilirler. Saçın sorunu bilip ona nazaran hareket etmek lazım. Katıldığım bir sürü birinci olduğum, derece aldığım yarışlar oldu. Yurt dışına gidip eğitim veriyorum, yakın vakitte Viyana’daydım. Geçtiğimiz ay İzlanda’daydım 3 bin tane kuaför birlikte çalıştık” dedi.

admin

Tatile giderken kesinlikle yanınıza almanız gereken 4 modül

Previous article

Onur Büyüktopçu’dan Yemekteyiz’in yeni sunucusu Seda Sayan’a gönderme!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir