Uncategorized

Konya’da nerede konaklama yapılır? Meşhur yemekleri nelerdir?

0

Konya kentler ortasında maneviyatının yüksek olmasıyla bilinir. Mevlana kenti olarak bilinen ve kutsal sayılan Konya’ya gönül rahatlığı ile ailenizle gidebilir ve harika bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Pekala, Konya’da nerede konaklama yapılır? Konya’nın meşhur yemekleri nelerdir? İşte, tüm gerçekliği ile Konya…

Her köşesi farklı hoş olan Konya, Mevla Hazretlerinin türbesinin bulunduğu hoşlukların bir ortada olduğu nadide bir yerdir. Etli yemekleriyle meşhur olan Konya’ya ailelerinizle birlikte özel günlerde ve bayramlarda gidebilir huzurlu ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Muhafazakar ailelerin tercihleri ortasındaki birinci sırada Konya kenti bulunmaktadır. Pekala, Konya’da ailenizle birlikte yemek yiyeceğiniz alkolsüz yerler nerelerdir? Konya’da rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz konaklama yerleri hangileridir? İşte, kendinizi meskeninizde üzere hissedeceğiniz Konya konaklama yerleri ve alkolsüz restoranları…

KONYA’DA NERELERDE KONAKLANIR?

Alkolsüz olan Bayır Diamond Hotel, muhafazakar ailelerin rahatı için tasarlanmış ortama sahip olan ve havuzları, fitness salonları, toplantı salonları ve geniş-konforlu odaları ile birçok özelliğiyle her türlü beklentiyi karşılamaktadır.

Bera Otel, fiyatı ve kalitesi açısından müşterilerinden olumlu yansılar almasıyla beraberinde daimi müşterilerinin olduğu konaklama yerlerinden biridir. Bu otel tıpkı vakitte toplantı, atölye üzere platformları bünyesinde barındırıyor.

İSTANBUL’DA ALKOLSÜZ RESTORANLAR

Konya’nın meşhur etli ekmeğinin en lezzetli yemeklerine tatmak için, Akkonak Restaurant‘ta lezzetli çorba, sulu yemeklerle ve tatlı çeşitlerini seçebilirsiniz.

Farklı çeşit ve farklı damak tatlarına yer veren Dar-ı Lezzet Etli Ekmek Sarayı, farklı çeşitten hazırlanmış etli ekmekleri ve dürümleriyle değişik karışımları bir ortaya getirerek kendine has bir tat oluşturur.

Dünyada birinci ve tek Selçuklu ve Mevlevi mutfağına rastlayabileceğiniz bir yer olan Somatçı Fihi Ma Fih, lezzetli yemek menüsü bir yana nostaljik ve rustik karma iç dizaynı ile müşteriler tarafından ağır ilgi görüyor.

Konya’nın yöresel yemeklerini taşıyan Kandil Etli Ekmek Meskeni, bamya çorbası, fırın kebabı, peynirli pide üzere yemekler ile katmer ve künefe üzere tatlılara menüsünde yer veriyor.

admin

Doğal kiraz seçimi nasıl yapılır? Kiraz sapı çayı nasıl yapılır?

Previous article

Fucidin krem ne işe yarıyor? Fucidin krem nasıl kullanılır?Fucidin krem kullananlar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir