Uncategorized

Konutta yapılabilecek en tesirli ve doğal eski yordam hamilelik testleri

0

Klasik formüllere dayanarak eski devirdeki bayanların hamilelik tespiti için uyguladıkları kimi işe fayda yolları araştırdık. Hamilelik testi satın almadan konuttaki gereçlerle uygulanabilecek birtakım yollarla gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. İşte eski yöntem yollarla hamileliği anlamanın usulleri…

Gelenekselci bir aile yapısına sahip olan kimselerin planlı ya da plansız bekledikleri bebek muştusunu öğrenebilmek için konutunda uygulayabileceği birtakım metotlar mevcuttur. En kesin sonucu her ne kadar tabipten öğrenecek olsanız da meskeninizde uygulayabileceğiniz eski koca karı metotları ile hamileliğinize dair ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Hamileliğin birinci belirtisi olarak karşımıza çıkan adet gecikmesi görüldüğü vakit şüphelenebilir ve buna mide bulantıları da eşlik ediyorsa bu kuşkunuz kuvvetlenebilir. Sizde bu meraktan kurtulmak istiyor ve hamilelik testini evinizde uygulamak istiyorsanız eski klasik metotları uygulayabilirsiniz.

MESKENDE KOCAKARI ADABI HAMİLELİK TESTİ ÜRETİMLERİ

1- DİŞ MACUNU SİSTEMİ

İçi boş bir kaseye rengi beyaz olan diş macununu sıkıp üzerine idrarınızı ek edin. Köpük köpük bir görünüm elde edilir ve rengi sabitse olumsuz, köpürme olur ve renk maviye dönerse olumludur.

2- ÇAMAŞIR SUYU SİSTEMİ

Çamaşır suyunu plastik kaba koyup üstüne 3 çay kaşığı çamaşır suyu dökün. İdrarla birlikte çamaşır suyu köpürüyorsa olumlu, tıpkı duruyorsa olumsuzdur. 

3- İDRAR BEKLETME FORMÜLÜ

İdrarı boş bir kaba yahut şişeye koyun. Düz yüzeyde durduktan sonra 1 gün geçene kadar ellemeyin. İdrarın üstü beyaz, ince katman olduysa olumsuz, tıpkı görünüyorsa olumludur.

4- SİRKE VE TON BALIĞI SİSTEMİ

Çeyrek fincan ton balığı suyu ve çeyrek fincan sirkeyi karıştırın, gece boyunca sıcaklığında tutun. Sonraki gün idrarınızı bunun üstüne koyun, parlak yeşil olursa olumlu, turuncu ya da sarıya dönükse olumsuzdur. Burnunuzun ve ağzınızın kapalı olmasına dikkat edin.

5- TOZ ŞEKER USULÜ

Kabın içindeki toz şekere sabah uyandığınız andaki idrarınızı ekleyin. Şeker büsbütün çözülünce olumsuz, topaklanma olursa olumludur.

admin

Evliliği 36 saat süren Zerrin Özer’den duygusal açıklama

Previous article

Oksizinc Krem ne işe fayda?Oksizinc Krem nasıl kullanılır? Oksizinc Krem fiyatı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir