Uncategorized

Konut dekorasyonunda yer minderi modası

0

Mesken dekorasyonu konusunda 2019’un trendi yer minderleri. Yalnızca yatak odalarında kullanılıyor üzere görünse de salon ve balkon dekorasyonları için de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Pekala rengarenk, rahat ve çağdaş bir manzara oluşturmanızı sağlayacak olan yer minderi dekorasyonları nasıl yapılabilir? Mesken dekorasyonunda yer minderi modası, tüm ayrıntılarıyla birlikte yalnızca yasemin.com’da!

Yer minderi dekorasyonu, 2019 döneminin en trend dekorasyon tarzlarından. Salon, yatak odası ve balkonlar için kullanılan yer minderleri, klasikleşmiş olan salon dekorasyonlarındaki büyük değişime öncülük ediyor. Hem çağdaş hem de rahat bir imaj oluşturulmasını sağlayan yer minderleri için çeşitli dekorasyon tarzları mevcuttur. Zira yer minderi modellerinde de farklı kesimler karşımıza çıkıyor. Pekala bir yer minderi dekorasyonu hazırlarken nelere dikkat edilmeli? 2019 modasını yansıtmak konusunda hangi noktalara değinilmeli? İşte yer minderi dekorasyonu konusunda tüm bilinmesi gerekenler:

MESKEN DEKORASYONUNDA YER MİNDERİ MODASI

Mesken dekorasyonunda öne çıkan trendlerden biri olan yer minderi modası için uygulanması gereken küçük tüyolar mevcut. Bu tüyolara yakından baktığımızda karşımıza çıkan ayrıntılar şöyle: 

KOÇTAŞ: 150 TL

KOÇTAŞ: 150 TL

– Yer minderleri için bilinmesi gereken birinci ve değerli olan şey; minderlerin odalarına büyüklük tesiri oluşturduğudur. Bu sebeple şayet ki odalarınızda büyüklük algısı oluşturmak istiyorsanız, yer minderlerini tercih edin. 

KOÇTAŞ: 190 TL

KOÇTAŞ: 150 TL

– Daha az mobilya kullanıp çocuklarınıza en uygun oyun ve gezme alınını oluşturabilirsiniz. 

KOÇTAŞ: 160 TL

KOÇTAŞ: 160 TL

– Renkli konut minderlerinin oluşturacağı imgelerle, şık ve enerjik bir alan oluşturabilirsiniz. Odanıza 4 minder koyup bir orta sehpa ile istediğiniz rahatlıktaki dekorasyon modasını oluşturabilirsiniz.

KOÇTAŞ: 190 TL

KOÇTAŞ: 190 TL

– Televizyon alanında dekorasyon yapmak istiyorsanız; ekran önüne iki renkli minder koyup televizyon sürece köşenizi renkli hale getirebilirsiniz.

admin

Ağabeye elbiselerden leke nasıl çıkar? Ağabeye paklığı ve bakımı

Previous article

28 Haziran 2019 vizyona giren sinemalar

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir