Uncategorized

Kalın bilekliler için gerçek ayakkabı seçimi

0

Ayakkabı seçerken bilinmesi gereken en kıymetli şey bileğe nazaran bir tercih yapmaktır. Kalın bilekli şahıslar bu hususta en çok muzdariplik yaşayan bireylerdir. Giydikleri ayakkabılarla ayak bileklerini olduğundan daha ince göstermek isteyen bireyler, bunun için çeşitli ayakkabı seçimi tüyolarını kullanırlar. Kalın bilekler için hakikat ayakkabı seçimi nedir? Kalın ayak bileği nasıl ince gösterilir? Tüm ayrıntılar içeriğimizde.

Kalın bilekli şahıslar, ayakkabı seçerken muhakkak başlı problemler yaşarlar. Bileği sıkması, ayakları sıhhat açısından tehdit etmesi ve daha pek çok husus, bu sorunu oluşturan etmenlerdir. Kalın bilekli şahısların bir ayakkabı alırken dikkat ettikleri de bunlardır. Topuklu, spor,sandalet ya da babet… Her ayakkabı için geçerli olan olan ayrıntılar, kalın bilekli bir kişinin ayakkabı seçerken kullanması gerekenlerdir. Sizler için bu ayrıntıları bir ortaya getirdik. Kalın bilekliler nasıl spor ayakkabı giymeli? Kalın ayak bileği nasıl ince gösterilir? Ayak bileği ince olan bayanların özellikleri nelerdir sorularına, içeriğimiz içerisinde cevap bulduk. İşte kalın ayak bileğine sahip olanların, ayakkabı alışverişi için bilmesi gerekenler:

KALIN BİLEKLİLER İÇİN HAKİKAT AYAKKABI SEÇİMİ

Kalın bir ayak bileğine sahip olan şahıslar, ayaklarına tam oturan bir model seçmek için efor harcarlar. Bu süreci, daha da aza indirmek için önereceğimiz ayrıntıları uygulayabilirsiniz. 

Birinci olarak bilmeniz gereken ayakkabının ayakta duruş halidir. Bu nedenle katiyen kaba  modelleri tercih etmeyin. Zira kaba modeller; hantal gösterir.

Bunun dışında desenli ve baskılı modeller de, ayak bileklerini ince göstermek isteyenler için uygun değildir. Zira bu modeller ayakları olduğundan daha geniş gösterir.

Topuklu ayakkabı seçerken de dikkat etmeniz gereken en değerli şey, bağlamalı modelleri tercih etmemeniz. Bu modeller, ayaklarınızın ince gösterilmesini zorlaştırır ve ayaklarınızı olduğundan daha kalın gösterir. 

Ayak bilekleri kalın olan bireyler için en uygun olan model, ince topuklu ayakkabıdır. Babet modellerinde ise yanları açık olanları seçin. Kombin oluştururken ise uzun etek ya da uzun paça pantolonları kullanmanız önerilir. Hareketliliği de aksesuarlar ile sağlayabilirsiniz.

admin

ABD’li oyuncu Cameron Boyce 20 yaşında vefat etti!

Previous article

Sandalet alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 sandalet modelleri!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir