Uncategorized

İstanbul’da mangal yapılacak yerler

0

İstanbul’da hafta sonları özel günlerde yahut aile ile vakit geçirmek istediğiniz bir günde mangal yapmak en hoş tercih olacaktır. Yaz aylarına özel yapılacak en hoş etkinliklerden biri mangal keyfidir. Bu keyfi yaşayabileceğiniz yerleri sizler ile paylaşıyoruz. Pekala, İstanbul’da mangal yapacağınız yerler nerelerdir? İşte, İstanbul’da en tanınan mangal yerleri…

Piknik yerleri her yerde olduğu üzere Türkiye’nin incisi İstanbul’da da rahatlıkla bulunmaktadır. Havaların sıcak olmaya başladığı şu günler piknik günleri olmaktan öte geçmiyor. Her yılda olduğu üzere bu yılda yurdumuzun insanı piknik sepetlerini doldurmaya başladı. Piknik sepetinin nasıl hazırlanması konusunda bilgi almak için haberimize göz atabilirsiniz. Peki, ailecek gidebileceğiniz rahat ve huzurlu piknik yerleri nerelerdir? İşte, İstanbul’da ailecek mangal yapılacak yerler…

İSTANBUL’DA MANGAL YERLERİ
 

Çekmeköy’de bulunan bu piknik alanı;Taşdelen Mesire Alanı ailecek gidebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir mesire alanıdır. Buraya giden özel dolmuşlar olduğu üzere özel aracınız ile etraf yolunu kullanarak rahatlıkla bu yere ulaşabilirsiniz.

Polonezköy hamak kenti bilindiği üzere yemyeşil görünümü ile mangal keyfi yapacaklara da hoş imkanlar sunuyor. Ailecek Polonez Garden Piknik Alanı’na gidebilir ve hoş bir gün geçirebilirsiniz.

Anadolu’nun yeşile doymayan görünümü Beykoz’da bulunan Değirmen Park Restoran Mangal Piknik Yeri tüm ailelerin tercihi bir yerdir. Burada mangal keyfi yapabilir ve mangal alanına yakın yerlerde ailecek günü birlik kamp yapabilirsiniz.

Kartal’da bulunan bu mangal yeri hayli sessiz ve sakin olmasıyla ailelerin tercih listesinin başında yerini alıyor. Alkolsüz yer olmasıyla da başka bir avantaja sahip olan Gizli Dere Piknik AIanı piknik ve mangalseverleri bekliyor.

İstanbul’un nadide ilçelerinden biri olan Üsküdar’ın Kısıklı mahallesinde bulunan Salih Solman Piknik Alanı kalabalık ve trafik sorunu olmamasından ötürü tercih edilen piknik alanları ortasındadır.

admin

İstanbul’da ucuz çeyizlik alacağınız yerler

Previous article

İstanbul’da gezilecek sakin yerler nelerdir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir