Uncategorized

İstanbul’da hamaklı yerler

0

Yaz tatilinde İstanbul’da kalanlara, yazı burada yaşamak isteyenlere birbirinden huzur dolu yerler kucak açıyor. Tatile gitme fırsatı bulamadınız mı? İş yerinde yıllık müsaadesi sorunu mi yaşıyorsunuz? İstanbul’a günü birlik gelmek isteyenlere ve İstanbul’da yaşayanlara özel keyif yapabilecekleri yer tercihleri sunuyoruz. Hem cümbüş hem dinlenme fırsatı bulabileceğiniz hamaklı yerler için sayfamıza göz atınız…

İstanbul etraf kirliliği, kent gürültüsü ve trafik sorunun yanı sıra yeşillikler ile dolu yerleri de mevcuttur. Hamak kurmayı sevenler hamak zevkini yaşamayı isteyenler için hafta sonuna özel doğal ömür alanları bulunmaktadır. Hem kısa uzaklıkta kent merkezine ulaşabilir hem de hayalinizde dilediğiniz rahatlığa ulaşabilirsiniz. İstanbul’da hamak kurulacak yerler nerelerdir? İşte, Büyükşehir İstanbul’da hamak keyfi yapacağınız yerler…

İSTANBUL’DA HAMAK KEYFİ YAPACAĞINIZ YERLER

İstanbul’da Beyoğlu’nda bulunan Limon Restoran, sessiz sakin yerlerden biridir. Hamak kurulmuş bu yerde sevdiklerinizle ve tek başınıza bir hamak keyfi yapabilirsiniz.

Yılın her yaz aylarında kalabalık ve bir o kadar rahat olan Kadıköy’de bulunan Cadde Bostan Kıyısı‘nde sevdikleriniz ile hamak keyfi yapabilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda kalan Polonezköy hamak kenti olarak bilinmektedir. Hamağı bol olan Polonezköy’de seçenek olarak Polina Konaklama yerini ailecek hamak keyfi yapılan yerlerin listesi ortasına ek edebilirsiniz.

Sarıyer’de bir öteki şahane görünüme ve sakinliğe sahip Atatürk Arboretumu, ailecek yahut arkadaşlarınızla gezebileceğiniz bir hafta sonu tercihi olabilir. Hamak keyfinin yanı sıra kısa bir tatil hissiyatına da elde etmiş olabilirsiniz. Doğayı ve yeşili seven birisi iseniz Atatürk Arboretumu sizleri bekliyor.

admin

Teknosa’dan ne alınır? Teknosa’dan alışveriş yapmanın püf noktaları

Previous article

Hamilelikte çilek yemek leke yapar mı? Çileğin ziyanı var mı?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir