Uncategorized

İstanbul’da enfes dondurma yerleri

0

Yaz aylarında en fazla tüketilen soğuk yiyecek ortasında dondurma başı çekebilir. Dondurma buz kıvamında olması ve doğal tat içeriğiyle yendiği vakit lakin lezzetinin açığa çıktığı biliniyor. Pekala, İstanbul’da en lezzetli dondurmacı adresleri nerelerdir? İşte, o adresler…

Sütlü dondurmaların memnunluk verici hormon verdiği bilinmektedir. Dondurma yerken gerilimden uzak kalabiliyor ve rahatlık hissiyatına kavuşabiliyorsunuz. Ağır ve gerilim altında çalışanlara uzmanlar dondurma yenmesini öneriyor. Kalsiyum kaynağı olan dondurma, kemiklerin güçlenmesinde yarar sağlamaktadır. Pekala enfes doğallıkta bulabileceğiniz dondurmalara İstanbul’da nereden ulaşabilirsiniz? En düzgün dondurma satış noktaları nerelerdir? İşte, merak ettiğiniz o yerler…

İSTANBUL’DA DONDURMA YERLERİ

Beşiktaş merkezde bulunan dondurmacılardan birbirinden çok dondurma çeşidi bulabilir ve konutunuza paket olarak da talep edebilirsiniz.

Kadıköy merkezde alabileceğiniz bir çok dondurma satış noktası bulunmaktadır. Rengarenk dondurma çeşitlerini en doğalından tatmak için değerlendirebilirsiniz.

Taksim dondurma çeşitlerinin her türlüsünü bulacağınız bir öteki satış noktası. Dondurmanızı yiyerek birebir vakitte İstiklal Caddesi’ni uzunluklu boylunca turluya bilirsiniz.

Üsküdar‘a gelince dondurma yemeden gidilmeyeceği bir gerçektir. Kız kulesi civarında ve Üsküdar’ın merkezi etrafında rahatlıkla bulabileceğiniz dondurma yerleri sizleri bekliyor.

Büyükada dondurmasıyla meşhur olan bir adacık. Buraya akın eden Türkü yabancısı herkes o enfes dondurmasından yemeden adayı terk etmiyor. Dondurmanın burada en fazla tüketilen soğuk tatlı olmasına karşın maliyetinin düşük olması ayrıyeten yüz güldürüyor.

admin

Çiçeklerin hasta olması nasıl önlenir? Hasta çiçekler için ne yapılır?

Previous article

Hamilelikte zencefil ziyanlı mıdır? Hamilelikte zencefil tüketimi ve yararları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir