Uncategorized

İstanbul’da en âlâ park ve bahçeler

0

Kent kalabalığı, gürültüsü denildiğinde akla birinci gelen kent İstanbul geliyor. İstanbul’da yazı geçirmek isteyenlere aileleriyle birlikte yapacakları süper rota teklifleri…

İstanbul’da gezilmesi ve görülmesi gereken yeşillik alanlar mevcuttur. İstanbul’da arayıp da bulamadığınız yeşilliklerin bol olduğu ve yayla havası üzere serin yerler mi var? Sizlere tavsiye edeceğimiz, ailelerinizle yahut tek başınıza gidebileceğiniz doğal hayat tekliflerini sizler için derledik. İstanbul’da yemyeşil alanlar nerelerdir? İstanbul’da doğal ömür alanları var mıdır? Varsa nerelere gidilmelidir? Merak ettiğiniz soruların cevapları için haberin alt sayfasına göz gezdiriniz…

İSTANBUL’DA DOĞAL HAYAT ALANLARI

Kentin merkezinde yer alan yemyeşil Maçka Parkı, Harbiye’de bulunuyor. Demokrasi Parkı’nın içinde spor alanı, çocuk parkı, yapay havuzlar ve yerler var. 

Hem boğaz keyfi yapmak isteyenlere hem de yeşilliğin tadını çıkarmak isteyenler Ulus Parkı, süper bir tercih olacaktır. Sevdiklerinizle yürüyüş ve çay keyfi yapabilirsiniz.

Kadıköy ilçesinde bulunan Koşuyolu; Üsküdar’ın Altunizade ve Barbaros mahallelerini birleştiren Validebağ Korusu’nda 40’ın üzerinde ağaç ve bitki tipi bulunmaktadır.

Kadıköy Fenerbahçe’de deniz kenarında olan Fenerbahçe Parkı’nın içinde yemek yiyip bir şeyler içebileceğiniz yerler mevcuttur. Hafta sonunu buraya giderek değerlendirebilirsiniz.

Mükemmel görünümüyle bir tabiat parkı olan Elmasburnu, İstanbul’un Beykoz ilçesinin kuzeyinde, Karadeniz kıyısında, Riva köyünün doğusunda yer almaktadır. Yaz tatilinizi Riva’nın köylerinde sessiz sakin geçirebilirsiniz.

admin

2019 yaz gelinlerine özel buket modelleri

Previous article

Muhabbet kuşu bakımı nasıl yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir