Uncategorized

İstanbul’da balık tutulacak yerler

0

Balık tutkunları için İstanbul’da bir çok yer teklifleri var. Bayan yahut erkek fark etmiyor balık tutmak isteyenlere davetiye çıkaran bir çok balıkçı yeri mevcut. Pekala, İstanbul’da balık tutmak için gidilebilecek yerler nerelerdir? İşte, balık tutmak için gidilecek o yerler…

Profesyonel balıkçı yahut değil herkes İstanbul’da balık tutma manasında özgürdür. İstanbul’un Anadolu yahut Avrupa yakası olmak üzere bir çok balık tutulacak yer bulunmaktadır. Yoğunluktan şikayet eden balıkçılar için ise sessiz sakin balıkçı yerleri mevcuttur. Pekala, İstanbul’da balık tutulacak yerler nelerdir? İşte, kalabalıktan uzaklaşmak ve sakin yerlerde balık tutma keyfini yaşamak isteyenlere özel alanlar…

İSTANBUL’DA BALIK TUTULACAK YERLER

Hem tarihi yarımadanın atmosferi, hem de İstanbul’u doya doya seyredeceğiniz Galata Köprüsü balıkçılar odak noktası halini aldı.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne kadar uzanan büyüleyici görüntüler eşliğinde balık keyfi yaşamak isteyenler mutlaka sessiz sakin Kuzguncuk‘u seçebilir.

Saatlerce bu tabiat huzuru yerde kalsanız bile vaktin nasıl geçtiğini bilemeyeceğiniz yerlerden biri olan Kireçburnu, balıkçıların gözbebeği olan bir yerdir.

Bir çok resme mevzu olmuş Karaköy rıhtımı, sizi her fırsatta içine çekecek. Burada balık tutma keyfini yaşamak hoş bir tecrübe olabilir lakin yoğunluktan şikayetçiyseniz hafta sonlarını tercih etmemenizi öneriyoruz.

Avcılar Ambarlı‘da balık tutarken kendinizi güya bir tatil beldesinde üzere hissedebilirsiniz. Gözlerinizi kapatıp İstanbul’u dinleyebileceğiniz bir sakinlik Ambarlı’da mevcut olacaktır.

İstanbul’dan uzaklaşıp balık keyfini sürmek isteyenlere ise Adalar en gerçek tercih olacaktır. Vatoz, köpek balığı üzere değişik balıkları burada yakalayabilirsiniz.

admin

Parlak pantolonlar nasıl kombinlenir?

Previous article

Konutta kuru temizleme nasıl yapılır? Meskende çamaşır kurutma teknikleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir