Uncategorized

İmex Syndet Akne Sabunu ne işe fayda? İmex Syndet Akne Sabunu nasıl kullanılır?

0

Ergenlik periyodundaki sivilcelere baş edenler için en ülkü bakım eseri sivilce sabunlarıdır. Piyasada bilinen pek çok sivilce sabunu bulunsa da kullananların mutlu kaldığı Imex sabun sivilce tedavisinde büyük tesir sağlamaktadır. Pekala İmex Syndet Akne Sabunu ne işe fayda? İmex Syndet Akne Sabunu nasıl kullanılır? tüm bu soruların cevabı yazımızda.

İmex Syndet Akne Sabunu; sivilceleri yok etmek için kullanılan eczanelerde satılan bir sabundur. Imex sabun 100 gramlık paketler içerisinde satılmaktadır.  Imex sabunun içeriğinde Gliserin, Pantenol, Allantoin, Laktik Asit bulunmaktadır. Alkali içermeyen bu sabun asla cilde ziyan vermez.Imex sabun kullananlar ımex sabunun sahiden çok yararlı olduğunu ve sivilceleri yok ettiği belirtmiştir. Cilt bakımı yapan, cildi onaran ımex sabunun yararları ise;

Cildin yağ oranını istikrarlar.

Gözenekleri derinlemesine temizler ve tıkanan gözenekleri açar.

Cildi kurutmaz hep nemli olmasını sağlar.

Her cilt tipine uygundur.

Bakteri ve mikropların ciltten uzaklaşmasını sağlar.

Günlük cilt bakımı için uygundur.

Cildin hami katmanını korur ve yeniler.

Çok yararlı olan Imex sabun asla cildinizi öteki sabunlar üzere kurutmaz ve hep yumuşacık ve canlı görünmesini sağlar.

IMEX SABUN NASIL KULLANILIR?

Imex sivilce sabunu kullanması çok kolaydır. Gün içerisinde en az 2 kez yüzünüzü bu sabunla yıkamanız kafidir. Bu sabunu kullananların en çok merak ettiği soru ise imex sabun günde kaç defa kullanılır sorusudur. Günde en az 2 sefer olmak üzeri istediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz ımex sabun kullanma talimatında yazmaktadır.

Gün uzunluğu çevresel tesirlere maruz kalan cildimiz bundan olumsuz tesirler. Ayrıyeten ciltteki makyaj artıkları, kozmetik eserler, gözenekleri tıkayarak sivilce oluşumunu tetikler, Imex sabun ile gün içerisinde yada akşamları köpürterek cilt paklığı yaparak gözeneklerin açılması ve temizlenmesi sağlanır. Ayrıyeten ımex sabun siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

IMEX SYNDET FİYATI NEDİR?

Herkesin rahatlıkla temin edebileceği imex sabun eczanelerde, aktarlarda ve internet sitelerinde satılmaktadır. Imez sabun en ucuz olarak satılan yerleri bulmak için biraz araştırma yapmanız gereklidir. Imex sabun eczane fiyatı ve ımex sabun reçete fiyatı ortasında belirli fark yoktur. imex syndet sabun fiyatı 54,90 TL’dir.

admin

Çamaşır suyu kullanmadan beyazlardaki lekeler nasıl çıkar?

Previous article

Çamaşır makinesinin kireci nasıl temizlenir? Püf noktaları…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir