Uncategorized

‘İlk kez dönmedin…’ Müzikçi İzel toplumsal medya hesabından paylaştı

0

Ünlü müzikçi İzel, Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. Vefat eden arkadaşı için bir paylaşımda bulunan İzel, kelamlarıyla okuyanları duygulandırdı.

Ünlü müzikçi İzel, müzik piyasasındaki sessizliğini koruyor. Toplumsal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan İzel, vefat eden hekimi için bir paylaşımda bulundu. Yazdıklarıyla takipçilerini duygulandıran İzel, hüznünü en içten sözlerle lisana getirdi. Ünlü müzikçinin paylaşımı, hayli ilgi gördü.

İşte İzel’in o paylaşımı;

İzel, iletisinde şu tabirlere yer verdi, “Dün seni aradım. ‘Aradığınız numaraya ulaşılamıyor’ dendi. Neyse ‘görünce bana kesinlikle döner’ dedim ancak birinci kez dönmedin. Oysaki sen dönülmeyen bir yere gitmişsin. İnşallah orası cennetin en hoş köşesidir. Ben hiç senin kadar hayatı seven , keyifli, şer sözünü bilmeyen birini daha tanımadım. 20 yıldır benim canım kardeşim ve doktorumdun. Bu hayatta ki tek gayenin şifa vermekti. Mesleğine ve tüm canlılara aşkla bağlıydın.”

“Allah evvel anneciğine, iyileştirdiğin insanlara seni çok seven bir sürü dostuna , sabır kuvvet versin. Canım Kaan’ım yerin cennet ruhun Şad olsun. Hayatı anlamakta ve hayata senin kadar bağlı değerlilerin çok erken gitmesini kabullenmekte çok zorlanıyorum. Allah rahmet eylesin kardeşim.”

admin

Hamilelikte suyun gelmesi nasıl anlaşılır? Doğum ne vakit başlar?

Previous article

Gardırop detoksu nedir, nasıl yapılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir