Uncategorized

Hayat Van Eck kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hayat Van Eck’in hayatı!

0

Olimpiyat şampiyonu Ulusal Halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatı sinema oluyor. Naim Süleymanoğlu canlandıracak isim, Onur Saylak’ın Daha sinemasıyla tanınan Hayat Van Eck oldu. Pekala Hayat Van Eck kimdir? İşte Hayat Van Eck’in biyografisi!

Ayla, Müslüm, Çiçero ve Türk İşi Dondurma sinemalarının imalcisi olarak dikkat çeken Mustafa Uslu, Olimpiyat şampiyonu Ulusal halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını sinema yapıyor. Süleymanoğlu’nu, oyuncu ve direktör Onur Saylak’ın son sineması Daha’da rol alan Hayat Van Eck canlandıracak. Pekala Hayat Van Eck kimdir? İşte Naim Süleymanoğlu’nu canlandıracak olan Hayat Van Eck’in biyografisi!

HAYAT VAN ECK KİMDİR?

Hollanda’nın Amsterdam kentinde dünyaya gelen Eck, 6 yaşına kadar Hollanda’da yaşadı. 6 yaşından sonra ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşti ve burada yaşamaya başladı. Babası Hollandalı olan Eck’in annesi bir Türk’tür.

2017 yılında oyuncu ve direktör Onur Saylak’ın Daha isimli sinema sinemasında rol alan Eck, sinemada canlandırdığı Gaza rolüyle 24. Adana Altın Koza Sinema Festivali’nde Umut Veren Genç Oyuncu mükafatını kazandı.

admin

Süt kaymağının cilde yararları nelerdir? Süt kaymağı maskesi nasıl yapılır?

Previous article

Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşandı! Dudak uçuklatan nafaka…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir