Güzellik

Dönemin trend rujları neler? En yeni ruj renkleri

0

Makyajın tamamlayıcısı ve vakit zaman dişleri beyaz göstermenin en pratik tekniği olan rujlar her dönem farklı renkler ve modellerle raflarda yerini alıyor. Siz de makyaj materyallerinizi bilhassa de çantanızdan hiç ayırmadığınız rujunuzu dönemin en yeni trendlerine nazaran değiştirmek ister misiniz? Hazırladığımız bu yazıda 2019’un en trend rujlarını bulabilir, en yeni rujları öğrenebilirsiniz. Gelin birlikte inceleyelim…

Her dönem kıyafet modasında olduğu üzere saç ve makyaj trendleri de değişiklik gösteriyor. Kimi vakit geçmişe götüren moda trenleri kimi vakitse birbirinden enteresan kesimlerle ufkumuzu açıyor. Fakat bu yıl hoşluk trendleri adeta hiç olmadığı kadar sıcak, mert ve dikkat cazibeli. Bilhassa rujlar hem ambalajlarıyla hem de canlı renk tonlarıyla tüm gününüzü kurtaracak. Turuncu ve pembe ailesinden seçilen tonlar ve altın ışıltılar dönemin makyaj paletinin vazgeçilmezleri ortasına giriyor. Artık dudak makyajınız da bakışlarınız kadar ön planda. Sizler için hazırladığımız bu yazıda 2019’un en hit ve favori rujlarını bir ortaya getirdik. 

Yaz aylarının en favori renklerinden biri de mercan. Hem eteklerde hem de çantalarda göreceğimiz mercan artık vazgeçilmez haline gelecek rujlarınıza da taşınıyor. Yapısıyla göz kamaştıran mercan rujlar, bronzlaşmış ciltle bütünleşecek.

– Marc Jacobs Beauty Le Marc Lip Crème Lipstick – Core Cora 234 / 195,00 TL

– Dior Dior Addict Stellar Shine Lipstick – 976 Be Dior / 225,99 TL

Modası hiç geçmeyen ve tüm kombinlerle ahenk sağlayan şeftali pembesi bu dönem da moda olanlar ortasında. Tüm dudaklarınızı çerçeveleyen şeftali pembesi rujlar hem dudakların dolgun görünmesine hem de kusursuz olmasını destekleyecek. 

– Tom Ford Satin Matte Lip Color – 5 Pêche Perfect / 336,50 TL

– Bobbi Brown Luxe Matte Lipstick Bitten Peach / 185,00 TL

Pastel renk kartelası ortasında dikkat çeken renklerden biri olan fuşya, bu dönem dudaklarınızda taşıyacağınız renklerden birisi. Sade bir kombin üzerine ya da beyaz elbiselerle yapacağınız kombinleri evvel çıkarmak için fuşya bir ruj kullanabilirsiniz.

– Chanel NARS Satin Lipstick Ruj / 2019,00 TL

– NARS Satin Lipstick Ruj / 190,00 TL

admin

2019 halı modelleri ve fiyatları

Previous article

Cildi güzelleştiren en yeterli bakım eserleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir