Skmei 1251 Dijital Kol Saati İncelemesi
Skmei 1251 Dijital Kol Saati İncelemesi
Skmei 1251 Dijital Kol Saati fiyat, performans ürünü olarak inceledik. Detaylı kısa açıklamalar ile işte skmei 1251.

Uzun araştırmalar sonucu Skmei 1251 incelemesi yapmaya karar verdim. Casio saatlerin dijital modellerinin bazılarında gördüğüm 10 yıl pil ömrü özelliği dikkatimizi çekti, yıllardır kullanmadığımız ve pili altı ay’dan kısa (hatta 3 ay) gibi trajik bir süre içinde biten bir jeans markasına ait veya diğer uygun fiyatlı analog kol saatlerimiz yerine dijital saat araştırdık. Fiyat performans açısından ilgimizi çeken skmei markasının 1251 modelini denedik.

Kolayca çizilebilecek, ekranına zarar gelebilecek pahalı bir saat kullanmak şimdilik mantıklı gelmedi. İster Casio olsun ister başka bir model ki sonradan yakın fiyatlara barometre, pusula, nabız ölçen harika bir saat keşfettik. Bknz. North Edge. Ama öncelikle yazımız Skmei 1251 üzerine.

 

Skmei 1251 Dijital Kol Saati Özellikleri

Hemen hemen tüm özelliklerini  test ederek inceledik. Öncelikle araştırmalarımızdan öğrendiğimiz kadarıyla saatin bir kutusu yok ama bizim saati satın aldığım pazaryerindeki mağaza güzel sağlam plastik bir kutu ile göndermiş. Saat kendi poşeti içinde etiketi ve kullanım talimatları ile birlikte geliyor. Gelelim bu Japon markasının Skmei 1251 inceleme detaylarına;

  • 24 Saat ayarı var.
  • Gün (İngilizce kısaltma olarak)
  • Ay ve ayın kaçıncı günü.
  • Kronometre.
  • Timer, zamanlayıcı, geri sayım.
  • Dual time, yani aynı zamanda başka bir saat dilimine ait zamanı da ayarlayabiliyorsunuz.
  • Alarm.
  • Ekran ışığı.

Görüşlerimize göre, Skmei 1251 dijital kol saati uygun fiyatlı ve oldukça spor görünümlü. Detaylı bir şekilde yakından incelendiğinde kasasının plastiği biraz basit dursa da, kordonu ve kadranı oldukça başarılı. Yine de dikkatli kullanmak gerekecektir. Özellikle su geçirmez özelliği ellerinizi yıkarken gibi basit suya maruz kalma seviyelerinde yeterli olacaktır. Havuza veya denize hatta banyoda uygun olmadığı hissi veriyor.

Suya geçirmezliği konusunda ilk uyarılardan birisi su altında veya su ile işimiz varken düğmelerine basmamamız. Skmei 1251 diğer modellerine nazaran fiyat performans ürünü denilebilir. Herhangi bir sorunda veya darbe ile kırılma, bozulma durumlarında dert edilmeyecek bir fiyata sahip.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları