Uncategorized

Geometrik desenler nasıl kombinlenir?

0

Son periyodun tanınan desenleri ortasında yer alan geometrik desenler için birçok model çeşitliliği ve kombin teklifleri mevcut. Pekala geometrik desenler için hakikat kombin oluşturmanın yolları nelerdir? Geometrik desenlerle kombin oluştururken nelere dikkat edilmeli? Koton, LC Waikiki, H&M üzere ünlü markaların modellerinde geometrik desenler nasıl yer alıyor? Geometrik desen modasının tüm ayrıntıları yasemin.com’da!

Yazın habercisi olan çiçek desenlere, bir yenisi daha eklendi. Artık yazı temsil eden bir öbür model, geometrik desenler oluyor. Bilinen renk tonlarının tersine çıkarak dikkati üzerine çeken bu desenler, hakikat kombinle buluşunca daha da ön plana çıkıyor. Dönemin en trend modüllerinden olan geometrik desenli kıyafetler çin birçok kombin ayrıntısı ve ipucu mevcut. Her periyoda hizmet eden hoşluktaki bu modellere has sabitleşmiş tek bir kombin önerisi yok. Karşımıza her vakit birbirinden değişik kombin teklifleri çıkıyor. Pekala geometrik desenli modüller nasıl kombinlenebilir? Sizler için, geometrik desenleri yanlışsız formda kombinleme tüyolarını derledik.

GEOMETRİK DESENLER NASIL KOMBİNLENİR?

Şayet tesettürlü biriyseniz; eşarp seçiminizi, elbise yahut bluzunuzun kumaş rengiyle bir tutun. Farklı olan, deseninizin tonu olsun. Hakikaten birçok toplumsal medya fenomeninin de denedikleri kombin tarzı tam olarak bu.

Geometrik desenleri kombinlerken, değer verilmesi gereken en pahalı husus renklerdir. Teklifimiz; her vakit için koyu tonları daha ön plana çıkarmanız. Şayet kesiminiz iri desenli ise kombininizi daha sade tutun. Renkler canlıysa, çanta ya da ayakkabınızı daha sade bir ton kullanın.  

KOTON: 60 TL

KOTON: 100 TL

Ve son olarak… Desenleri desenle kombinlemekten asla vazgeçmeyin. Bu türlü bir kombin olmaz algısını büsbütün yıkıp zıtlıklardan yeni bir ahenk yakalayın.

H&M: 169 TL

H&M: 169 TL

LC WAİKİKİ: 50 TL

LC WAİKİKİ: 50 TL

MANGO: 90 TL

MANGO: 90 TL

admin

50 yaş üstü bayanlar için cilt bakım teklifleri

Previous article

Dermatix Silikon Jel ne işe fayda? Dermatix Silikon Jel nasıl kullanılır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir