Uncategorized

Garnier BB krem kullananlar mutlu mu? Garnier BB krem yorumları 2019

0

Cildinizin renk tonunu eşitlemek birebir vakitte nemlendirici olarak kullanacağınız bir eser arıyorsanız BB kremler tam size nazaran. Kozmetik dünyasında yer alan Garnier BB krem günlük hayatta kullanabileceğiniz en ülkü kremler ortasında. Sizlerde Garnier markasının B kremini merak ediyorsanız kesinlikle hazırladığımız yazıya göz atmalısınız.

Garnier BB krem, çok ince bir katman halinde kullanılması halinde kusurları kapatan, cildi nemlendiren, besleyen, cildin renk tonunu düzenleyen, gösterdiği tesir ile kısa müddette bayanların beğenisi kazanmış bir kremdir. 2 farklı değişik tonda satılan bu krem, iki tonda bayanlar tarafından tercih edilse de cilt durumunuza nazaran tercih etmenizde yarar vardır. 40 ml  ve 50 ml tüpler içerisinde satılmaktadır. İnce ağız yapısı fazla akmasını önlemektedir. Akışkan yapıda olması sayesinde az ölçüde cilde sürüldüğünde kısa müddette dağılması ve cildin emmesini sağlamaktadır. Cildinizde adeta fondöten yokmuş üzere gösteren BB krem, makyajda sadelikten ve doğallıktan yana olanların birinci tercihleri ortasında olmalıdır. Garnier BB krem kullananlar en çokta cilt renk tonunu eşitlemesi ve güneşten müdafaası tesirlerinden ötürü kullanmayı tercih etmektedir. Gariner bb kremi aldığınızda cilt tonunuza uygun olanı seçmeniz ve denemeniz kafidir.

GARNİER BB KREM NASIL KULLANILIR?

Her makyaj çantasında kesinlikle bulması gereken Garnier BB krem sürmeden evvel cildinizi güzelce temizleyin tonikle arındırın. Garnier BB kremi fırça yada sünger ile olmazda akışkan yapısından ötürü elleriniz ile uygulamanız daha yanlışsız olacaktır. Az ölçüde alın ve ince bir katman sürün esasen kısa müddette cilt tarafından emilecektir. Cildiniz çok yağlı ise ve güneşte parlıyorsa az ölçüde pudra sürebilirsiniz.

Kuru cilt tipine sahip iseniz Garnier BB krem sürmeden evvel çok ölçüde nemlendirici krem sürmeniz sizin BB kremi sabitlememiz büyük dayanak sağlayacaktır.

GARNİER BB KREM ÖZELLİKLERİ

Garnier BB krem cildi besler ve daha canlı görünmesini sağlar.

24 saat tesir gösterir ve cildi nemli fiyat.

Garnier BB krem cilt rengini eşitler, aydınlatır daha parlak görünmesini sağlar.

Garnier BB krem cilt meselelerini, sivilce izlerini, pürüzleri ve çizgilerin görünümü izler.

Yüksek muhafaza faktörü ile güneşin ziyanlı tesirlerinden korur.

GARNİER BB KREM FİYATI

Garnier bb krem fiyatı çok değişiklik göstermektedir. Garnier bb krem bim, a101 ve büyük marketlerde bazen indirimli olarak satılsa da genelde garnier bb kremin fiyatı 15 ile 30 TL ortasında değişmektedir.

admin

Yazlıklar için en hoş mesken dekorasyonları

Previous article

Namazdan sonra tesbihte ne çekilir? Tesbih çekerken söylenen zikirler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir