Uncategorized

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın boşanma ayrıntıları ortaya çıktı

0

Ulan İstanbul dizisindeki rol arkadaşlıklarını gerçek hayatta nikah masasına taşıyan ve evlilikleriyle toplumsal medyanın en beğenilen çiftleri ortasına giren oyuncular Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’ndan hayranlarını şoke eden bir haber geldi. Çift mutabakatlı olarak boşandı.

2013 yılında başlayan arkadaşlıklarını evliliğe yönelten ve mutluluklarıyla herkesi kıskandıran ünlü çift Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu boşandı. Çiftin boşanma haberi, yayımlanan şu iletiyle duyuruldu: ‘Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ortak aldıkları karar doğrultusunda mutabakatlı olarak boşanmıştır. Bundan sonraki hayatlarında münasebetlerine hürmet ve sevgi çerçevesinde dostça olarak devam edeceklerdir.’ 

Çiftin, neden boşandıkları ortaya çıktı. Davaya avukatları ile katılan çift, hakimin, ‘Boşanma konusunda kararlı mısınız?’ sorusuna, sırasıyla şu karşılığı verdiler. Eyüboğlu, “Davalı ile ortamızda şiddetli geçimsizlik vardır. Boşanmamıza karar verilsin. Davalıdan nafaka ya da tazminat talebim yoktur.” derken, Yıldırım ise, anlaşmalı olarak boşanmak istediklerini belirtti. Çift, mutabakatlı boşanmalı protokolü çerçevesinde, 3 yıllık evliliklerini bitirmiş oldu.

admin

Hande Soral asker kardeşinin yanına gitti!

Previous article

Futbolcu Arda Turan’dan göbek şov!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir